COMPEK MEDICAL SERVICES, s.r.o.
COMPEK MEDICAL SERVICES, s.r.o.
17. listopadu 861
506 01 Jičín
mobil: +420 605 281 433
tel./fax: +420 493 524 534
e-mail: info@compek.cz
Vyhledávání
Úvodní stránka » Produkty » HOLTER EKG » Holter EKG CARDIOLIGHT

Holter EKG - PADSY CARDIOLIGHT

 • moderní modulární systém pro Holterovo monitorování EKG (až 7mi denní záznam EKG)

MODERNÍ TECHNOLOGIE A NEJVYŠŠÍ VÝKON

 • Holter EKG CARDIOLIGHT24 až 48 hodinový EKG-záznam
 • 2 nebo 3 kanály
 • kvalitní a přehledná analýza záznamu
 • 48 hodinový histogram výskytu arytmií
 • zobrazení příkladů (extrémních příkladů)
 • Full Disclosure, Template
 • ST analýza, HRV analýza
 • Pacemaker analýza
 • konfigurovatelná závěrečná zpráva
 • komunikace s programy pro vedení ambulance (GDT 2.0)
 • archivace, export a import EKG-záznamů 
 • možnost rozšíření systému o další diagnostické přístroje (PADSY)

Moderní technologie a nejvyšší výkon

Holterovský systém Cardiolight umožňuje pořizovat až 48-hodinové záznamy ve 2 nebo 3 kanálech. Vyznačuje se svou modulární koncepcí, velmi kvalitní, rychlou a efektivní analýzou, snadno konfigurovatelnou závěrečnou zprávou s grafickými výstupy a propracovanou správou a archivací dat. Díky těmto vlastnostem umožňuje systém diagnostikovat pacienta dle nejnovějších trendů pro Holterovská vyšetření.

Pacientský záznamník

K záznamu 2 nebo 3 kanálů se využívá pacientský záznamník Smart Recorder s vyjímatelnou paměťovou kartou Compact Flash. Na vrchní straně záznamníku je umístěno pacientské tlačítko pro zaznamenání událostních značek. Díky malým rozměrům a hmotnosti je pořizování EKG záznamu pro pacienta velmi ohleduplné.

Analýza a hodnocení

První rychlé posouzení celkového EKG záznamu umožňuje 48-hodinový přehled výskytu jednotlivých arytmií s náhledem na aktuální časovou událost v korelaci s trendem tepové frekvence. Různé analytické a editující nástroje umožňují rychlé a spolehlivé potvrzení či korekci automatické analýzy. Systém pro analýzu využívá nejen řadu standardních funkcí a metod, ale i množství originálních řešení (např. navigační strom, Waterfall, QRS-Compass a další). Díky integrovanému navigačnímu stromu je ovládání programu pro obsluhu velmi jednoduché a přehledné.Systém pro dlouhodobou monitoraci srdeční činnosti - Holter EKG Cardiolight - modul pro analýzu fibrilace síní

Závěrečná zpráva, tisk a archivace záznamů

Program umožňuje vytvořit různé varianty závěrečné zprávy, předdefinovat textové fráze, zobrazit tiskový náhled a vytisknout lékařskou zprávu. Pro archivaci je možno vybrat kompletní 48-hodinový záznam nebo pouze závěrečnou zprávu včetně všech grafických příloh. Rovněž je možno záznamy exportovat či importovat na zálohovací média, případně ukládat jako obrázek ve formátu *.jpg.Systém pro dlouhodobou monitoraci srdeční činnosti - Holter EKG CardiolightSystém pro dlouhodobou monitoraci srdeční činnosti - Holter EKG Cardiolight

Propojení přístrojů s ambulantními SW

Planet System

Systém umožňuje práci jednoho centrálního vyhodnocovacího pracoviště s množstvím okolních satelitních pracovišť a vzájemnou výměnu dat prostřednictvím internetu či různých přenosných nosičů dat (např. ZIP, CF, CD-RW).

Soubory ke stažení

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.Více informací