COMPEK MEDICAL SERVICES, s.r.o.
COMPEK MEDICAL SERVICES, s.r.o.
17. listopadu 861
506 01 Jičín
mobil: +420 605 281 433
tel./fax: +420 493 524 534
e-mail: info@compek.cz
Vyhledávání
Úvodní stránka » O firmě » NAŠE VÝLETY

Naše výlety a sportovní aktivity

Tour de Compek (family), 21.-23.9.2012

Rodinným výletem pokračoval náš firemní seriál výletů Tour de Compek.

Tour de Compek (aqua), 20.4.2012

Další výlet Tour de Compek s podtitulem aqua se uskutečnil po vodní hladině řeky Orlice v okolí Hradce Králové.

Tour de Compek (bike & wine), 10.-12.6.2011

Další z cyklo výletů nás zavedl do nádherného okolí vinařské oblasti Valtic a městečka Valtice.

Tour de Compek (ski), 20.1.2011

Start výletuTentokrát jsme nazuli běžky (někteří ani to ne (viz.foto)) a jali se prozkoumat krásu bílé stopy v okolí Jizerky v Jizeských horách.

Tour de Compek (bike), 27.8.2010

Tour de Compek 27.8.2010 01

Babí léto opět volá: "Namažte řetěz, dofoukněte pneumatiky, nasaďte helmy a jedeme!". Letos nás cyklovýlet zavede do okolí Plzně - přesněji do okolí zříceniny hradu Radyně, která se nachází na kopci nad obcí Starý Plzenec poblíž Plzně. Hrad se nachází ve výšce 569 m.n.m. a je na něj možný přístup včetně nejvyššího bodu, ze kerého je dobrý rozhled do krajiny. Hrad založil Karel IV. v letech 1356 - 1361. Více zde ...

CWG známkaTrasa bude doplněna hledáním "Kešek" ve hře Geocasching (náš nick je Tour de COMPEK).

Tour de Compek (aqua), 5.5.2010

Po cyklistických a lyžařských výletech v předchozích letech nazývaných Tour de Compek, jeden výlet s podtitulem aqua. Výlet se uskutečnil po vodní hladině řeky Jizery v krásné přírodě Českého ráje z Malé Skály do Dolánek u Turnova.

 

Tour de Compek (bike), 18.9.2009

Babí léto opět volá: "Namažte řetěz, dofoukněte pneumatiky, nasaďte helmy a jedeme!". Letos nás na start cca 35km trasy doveze lokálka do Turnova. Přes hrad Valdštejn, Kopicův statek, zámek Hrubá skála a hrad Trosky se vrátíme zpět do Jičína.

Prohlédněte si profil a itinerář trasy.

Na tento "Tour de COMPEK" jsou pozváni i naši obchodní partneři.

 

Tour de Compek (bike), 22.5.2009

Nadešel čas na další putování za poznáním okolí Českého ráje a utužení kolektivu. Tentokráte přijal naše pozvání člen reprezentačního paralympijského týmu Radovan Civiš (handbike). Tak snad na nás někde počká a neujede nám :-)


Prohlédněte si profil a itinerář trasy.

Tour de Compek (ski), 23.1.2009

Po dlouhém rozhodování nakonec zvítězily sjezdovky nad běžkami a tak jsme skončili ve Špindlerově Mlýně, kde překrásně je v zimě. Založilo se několik výkonnostních družstev a všichni jsme si ve zdraví užili zasněžených plání.

Tour de Compek (bike), 10.9.2008

Babí léto je jak dělané pro cyklovýlety a tak jsme si pořídili firemní cyklodresy a ještě jednou tento rok vyrazili, a to směr Nová Paka. Přes Klepandu jsme vyjeli pod Kumburk, který jsme zdolali pěšmo, a přes Brdo jsme pokračovali do Nové Paky. Tam jsme navštívili p. Fučíka ze sdružení Život bez bariér, který nás provedl chráněnými dílnami a klášterem. Před jeho energií a urputností jsme všichni museli smeknout klobouk. Přes Stav a Dřevěnice jsme se vrátili zpět do Jičína.

Prohlédněte si trasu, kterou jsme ujeli.

Tour de Compek (bike), 14.5.2008

Rok uplynul a tak jsme znovu usedli do sedel a vyrazili z Jičína přes Prachov (nenechali jsme si ujít výhled z Šikmé věže a Ervínova hradu) směr Blata, Mladějov. Na Nebáku jsme dali osvěžující pivko a pokračovali kolem rybníků Věžák a Vidlák. Výjezd pod Trosky nás dostatečně prověřil, ale konec byl ještě v nedohlednu. Nakonec jsme přes Hrdoňovice, Pařezskou Lhotu a Prachov dorazili  k Hotelu Pod šikmou věží, kde jsme si dali  zasloužený pozdní oběd.

Prohlédněte si trasu, kterou jsme ujeli.

Tour de Compek (bike), 22.6.2007

Na kola jsme usedli pod hradem Kost, Podtrosecké údolí nás dovedlo podél Žehrovky až k Příhrazským skálám (ty bylo nutné překonat), přes Srbsko, Chrby zpět k hradu Kost na oběd.

Tour de Compek (bike), 25.5.2007

První firemní cyklo výlet...

Z Prachovských skal pod Trosky k Věžáku, Vidláku a Nebáku, dále přes Mladějov, Ostružno a Březinu na oběd do Jičína...

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.Více informací