USB spirometry

Počítačový USB spirometr s ultrazvukovým principem měření

Spirometr SpiroSonic FLO je přístroj, který pracuje ve spojení s počítačem. Je vhodný zejména do ordinací praktických lékařů. Umožňuje jak základní, tak i profesionální funkční vyšetření plic. Díky extrémně nízkému odporu průtoku je SpiroSonic FLO vhodný pro diagnostiku dětí, starších a nemocných pacientů. Vysoce kvalitní snímače a vyhodnocovací algorytmy poskytují vysokou přesnost měření. Použitá technologie měření a konstrukce přístroje garantuje velmi rychlou a nenáročnou obsluhu. Splňuje nejvyšší nároky na hygienu a bezpečnost pro pacienta - kromě použití cenově dostupných antibakteriálních filtrů se může jako jediný přístroj naplnit a propláchnout dezinfekčním roztokem. Základní charakteristika: • ultrazvukový princip snímání • automatická interní kalibrace před každým měřením • snadné a rychlé provedení dezinfekce unikátním způsobem • robustní zařízení bez pohyblivých částí, díky tomu je přístroj spolehlivý a odolný • nízké náklady za antibakteriální filtry a ostatní spotřební materiál • propojení s PC a vyhodnocovacím SW SpiroReporter • vyhodnocovací software SpiroReporter • vhodné pro screening astma a CHOPN Spirometr SpiroSonic FLO je oboustranně propojen s hlavními ambulantními programy PC DOKTOR®, AMICUS®, Medicus, SmartMEDIX®, WinMedicalc, AIS a dalšími... Výrazně tak zjednodušuje a zefektivňuje práci v ambulanci či klinice. U tohoto produktu je naše společnost autorizována provádět zákonem předepsanou kontrolu: - 1x 2 roky - bezpečnostně - technická kontrola (zákon č. 268/2014 Sb.)

Novinka

PADSY-Spiro byl navržen v souladu s aktuálními směrnicemi Evropské respirační společnosti (ERS) a Americké hrudní společnosti (ATS). Sofistikované prvky obrazovky v softwaru PADSY-Spiro vám poskytnou extrémně přesný obraz úsilí vašeho pacienta při každém manévru dýchání. Vy nebo váš personál můžete okamžitě zjistit, zda byl dechový manévr proveden správně nebo je třeba jej opakovat. Manévry se musí opakovat, pouze pokud například jejich reprodukovatelnost nebo přijatelnost nesplňují pokyny ERS a ATS nebo nejsou splněny požadavky na kvalitu. PADSY-Spiro přirozeně umožňuje také individuální posouzení. PADSY-Spiro vám umožní bez námahy vytvářet platné výsledky měření a optimalizovat pracovní postup pro váš lékařský personál. Statické a vynucené manévry se zaznamenávají například v jednom pracovním kroku. Po dokončení jsou předběžná a následná měření seskupena a na první pohled vám ukážeme účinek bronchiální spasmolýzy. Na všechny plicní otázky může PADSY-Spiro odpovědět pouze v jednom pohledu, což zajišťuje pokaždé spolehlivou diagnózu. Spirosound využívá k měření inovativní ultrazvukovou technologii, a je proto ideálním senzorem pro PADSY-Spiro. Není nutná žádná kalibrace, což pomáhá zajistit přesnost měření. Měření průtoku je přesné ve spojení s minimálním mrtvým prostorem a nezávisí na složení dýchacího plynu. Vnější faktory, jako je teplota a vlhkost, neovlivňují měřené hodnoty. Jednorázová Spirette ™ zaručuje optimální hygienu, což znamená, že nejsou potřeba žádné bakteriální filtry. Bez pohyblivých částí je Spirosound robustní a odolný í, a proto se na něj lze spolehnout v každodenní nemocniční rutině. Základní charakteristika: - ultrazvuková technologie měření bez nutnosti kalibrace - vysoká přesnost měření dle kritérií ERS / ATS - automatické stanovení všech důležitých spirometrických parametrů - grafické a numerické porovnání s náležitými hodnotami - křivka průtok / objem - pre / post testy - nezávislost měření na vnějších vlivech (teplota, vlhkost, tlak) - jednorázové snímače = 100% hygiena a žádné filtry Technické údaje: životnost senzoru Spirosound: 7.let hmotnost senzoru: 145 g délka kabelu: 170 cm datové rozhraní: USB 2.0 Měření objemu princip měření: digitální integrace rozsah měření: neomezený Přesnost měření FEV1: <±1% nebo ±0,02 l (v rozsahu měření ±0,25 l až ± 6 l) FVC: ±1,6% nebo ±0,03 l (v rozsahu měření ±0,5 l až ± 8 l) rychlost přenosu dat: 200 Hz Měření průtoku princip měření: ultrazvuková technologie rozsah měření: - 16 l/s až +16 l/s Přesnost měření PEF: ±3,4% nebo ±0,1 l/s (v rozsahu měření ±1,5 l/s až ± 16 l/s) rychlost přenosu dat: 200 Hz U tohoto produktu je naše společnost autorizována provádět zákonem předepsanou kontrolu: - 1x 2 roky - bezpečnostně - technická kontrola (zákon č. 268/2014 Sb.)

Ultrazvukový počítačový spirometr

!! Výroba tohoto produktu byla již ukončena. !! Dále provádíme opravy, servis, PBTK a metrologické ověření. Náhradní díly a příslušenství jsou stále k dispozici. !! Spirometr SpiroTube pracuje ve spojení s počítačem prosřednictvím USB. Je vhodný zejména do ordinací praktických lékařů. SpiroTube umožňuje jak základní, tak profesionální funkční vyšetření plic. Díky vysoce kvalitním snímačům a vyhodnocovacím algoritmům poskytuje vysokou přesnost měření. Použitá technologie měření a konstrukce přístroje garantuje velmi rychlou a nenáročnou obsluhu. Splňuje nejvyšší nároky na hygienu pro pacienta – kromě použití cenově dostupných antibakteriálních filtrů se může jako jediný přístroj naplnit a propláchnout dezinfekčním roztokem. Základní charakteristika: • ultrazvukový princip snímání • automatická rychlá kalibrace před každým měřením • snadné a rychlé provedení dezinfekce • vyhodnocovací software ThorSoft - interpretační asistent - analýza dlouhodobého trendu pacienta - motivační program pro děti - vhodný pro screening astma a CHOPN • unikátní způsob dezinfekce • nízké náklady za antibakteriální filtry a ostatní spotřební materiál Ultrazvukový spirometr Thor SpiroTube je obousměrně propojen s hlavními ambulantními programy PC DOKTOR®, AMICUS®, Medicus, SmartMEDIX®, WinMedicalc, AIS a dalšími... Výrazně tak zjednodušuje a zefektivňuje práci v ambulanci či klinice. U tohoto produktu je naše společnost autorizována provádět zákonem předepsanou kontrolu: - 1x 2 roky - bezpečnostně - technická kontrola (zákon č. 268/2014 Sb.)

1-3 produktů z 3