EKG ZÁTĚŽOVÉ - MEDSET FLASHLIGHT ERGO, EKG jednotka Flashlight USB

EKG ZÁTĚŽOVÉ - MEDSET FLASHLIGHT ERGO, EKG jednotka Flashlight USB
!! Výroba tohoto produktu byla již ukončena. !! Dále provádíme opravy, servis, PBTK a metrologické ověření. Náhradní díly a příslušenství jsou stále k dispozici. Ergometrický systém Flashlight byl vyvinut pro každodenní použití v nemocnicích a privátních ambulancích. Systém umožňuje diagnostikovat pacienta dle nejnovějších trendů pro zátěžová vyšetření a díky plně automatickému řízení je ovládání přístroje pro obsluhu velmi jednoduché. automatické řízení zátěže a měření krevního tlaku řízení bicyklových ergometrů i běžících pásů zpětný náhled na EKG záznam a možnost tisku již při monitorování podrobná analýza EKG-záznamu automatický i manuální režim tvorba vlastních zátěžových protokolů konfigurovatelná závěrečná zpráva archivace ergometrických záznamů komunikace s programy pro vedení ambulance (GDT 2.0) možnost rozšíření systému o další diagnostické přístroje (PADSY) Všechny ovládací prvky a informace nezbytné pro ergometrické vyšetření jsou přehledně zobrazeny na monitoru. Obsluha má k dispozici 3, 6 nebo 12-kanálový EKG-záznam, rytmový svod, komparaci QRS komplexů (klid-zátěž), informaci o TF, TK, čase, zátěži a ST segmentu. Během ergometrie je možný zpětný náhled na právě uložený EKG-záznam, zobrazení EKG-záznamu vyskytnutých arytmií a tisk aktuálního EKG-záznamu. Ergometrické vyšetření lze sledovat po síti LAN. Uživatel má okamžitě náhled na všechny důležité grafy a naměřené parametry k podrobné analýze a vyhodnocení ergometrického vyšetření. K dispozici je kontinuální 12-svodový EKG záznam z celého zátěžového testu, grafy trendů (TF, zátěž, ST, TK), histogram výskytu arytmií (R-R), průměrované komplexy, komparace s klidovým záznamem, rozměření intervalů a celá řada dalších informací a parametrů. K proměření EKG slouží dvojrozměrné rozměřovací pravítko. Ovládací program umožňuje vytvořit různé varianty závěrečné zprávy pro tisk - úvodní stránku se souhrnnou zprávou, grafický přehled, numerický přehled, 12-svodové záznamy z jednotlivých zátěžových stupňů, ST trendy, průměrované komplexy a další. U tohoto produktu je naše společnost autorizována provádět zákonem předepsanou kontrolu: - 1x 2 roky - bezpečnostně - technická kontrola (zákon č. 375/2022 Sb.)
Výroba Ukončena
NENÍ SKLADEM
objednací kód:
810-201
výrobce:
MEDSET Medizintechnik GmbH

EKG ZÁTĚŽOVÉ - MEDSET FLASHLIGHT ERGO, EKG jednotka Flashlight USB


!! Výroba tohoto produktu byla již ukončena.
!! Dále provádíme opravy, servis, PBTK a metrologické ověření. Náhradní díly a příslušenství jsou stále k dispozici.Ergometrický systém Flashlight byl vyvinut pro každodenní použití v nemocnicích a privátních ambulancích. Systém umožňuje diagnostikovat pacienta dle nejnovějších trendů pro zátěžová vyšetření a díky plně automatickému řízení je ovládání přístroje pro obsluhu velmi jednoduché.


automatické řízení zátěže a měření krevního tlaku
řízení bicyklových ergometrů i běžících pásů
zpětný náhled na EKG záznam a možnost tisku již při monitorování
podrobná analýza EKG-záznamu
automatický i manuální režim
tvorba vlastních zátěžových protokolů
konfigurovatelná závěrečná zpráva
archivace ergometrických záznamů
komunikace s programy pro vedení ambulance (GDT 2.0)
možnost rozšíření systému o další diagnostické přístroje (PADSY)

Všechny ovládací prvky a informace nezbytné pro ergometrické vyšetření jsou přehledně zobrazeny na monitoru. Obsluha má k dispozici 3, 6 nebo 12-kanálový EKG-záznam, rytmový svod, komparaci QRS komplexů (klid-zátěž), informaci o TF, TK, čase, zátěži a ST segmentu. Během ergometrie je možný zpětný náhled na právě uložený EKG-záznam, zobrazení EKG-záznamu vyskytnutých arytmií a tisk aktuálního EKG-záznamu.

Ergometrické vyšetření lze sledovat po síti LAN.

Uživatel má okamžitě náhled na všechny důležité grafy a naměřené parametry k podrobné analýze a vyhodnocení ergometrického vyšetření. K dispozici je kontinuální 12-svodový EKG záznam z celého zátěžového testu, grafy trendů (TF, zátěž, ST, TK), histogram výskytu arytmií (R-R), průměrované komplexy, komparace s klidovým záznamem, rozměření intervalů a celá řada dalších informací a parametrů. K proměření EKG slouží dvojrozměrné rozměřovací pravítko.


Ovládací program umožňuje vytvořit různé varianty závěrečné zprávy pro tisk - úvodní stránku se souhrnnou zprávou, grafický přehled, numerický přehled, 12-svodové záznamy z jednotlivých zátěžových stupňů, ST trendy, průměrované komplexy a další.

U tohoto produktu je naše společnost autorizována provádět zákonem předepsanou kontrolu:
- 1x 2 roky - bezpečnostně - technická kontrola (zákon č. 375/2022 Sb.)

Obsah dodávky

Sklad. kód Počet Název
815-207 1x Software Medset Flashlight ERGO, zátěžové EKG
810-502 1x Klidové pc-EKG Medset Flashlight USB
810-904 1x Kabel pacientský snap, 10žil, bez defi.o., MEDSET

Vložení komentáře

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.