Události

Cílem projektu je významně zvýšit digitalizaci firmy Compek, což povede ke zvýšení její efektivity a následně i konkurenceschopnosti. V rámci projektu bude implementováno významné rozšíření firemního systému o 8 modulů spojených se službami poskytovanými Compek a také návaznými interními procesy.

 

Třicáté narozeniny se neslaví každý rok. Pojďte se s námi podívat na odlehčené shrnutí dvou opravdu výživných dní na Hrubé Skále, které ukáží naší společnost možná v trochu netradičním světle. Na “COMPEK 30” budeme dlouho vzpomínat, tak pojďte vzpomínat s námi!

BVV - Brněnské výstaviště hostilo ve dnech 13. až 16. května tradiční, již 31. výroční sjezd ČKS (Česká kardiologická společnost).

 

Jistě jste to zaznamenali – ale pokud ne, vězte, že letos v dubnu oslavil Compek kulatou třicítku. A už v květnu se chystá na jednatřicítku. Jak je to možné? Jednoduše, jako již tradičně se totiž vydá do druhé největší české metropole (sic stále bez metra) a zúčastní se již 31. výročního sjezdu České kardiologické společnosti.

AN k 31 ČKS _pozvanka.jpg (85 KB)

Na Sympozium sportovní medicíny každoročně dorazí velká jména (profesor Pavel Kolář, olympijský vítěz Martin Doktor, předseda Český olympijský tým Jiří Kejval, ...) i řada uživatelů našeho sortimentu (Cortex, Custo, LODE). Proto jsme tradičně nemohli chybět ani my.
 
Zajímavé přednášky (vyzdvihli bychom přednášku manželů Jiravských "Sportovní kardiologie pro nekardiology"), spousta diskuzí, nových poznatků i zájemců. 
 
Resumé? Vrcholový sport potřebuje vrcholové zázemí, špičkový personál i přístroje - a ty (spiroergometrie, metronic BL-6, ...) najdete u nás, v Compeku.

Stejně jako 1 200 lékařů, ani my jsme nechyběli na 17. Kongresu primární péče.

Na největším kongresu praktických lékařů v České republice jsme, mimo jiné, představili několik novinek - např. inovovaný spirometr Uscom Spirosonic FLO, tonometr boso medicus prestige S professional nebo otoskopyoftalmoskopy dermatoskopy značky Luxamed.

Naše spirometry se objevily na úspěšných workshopech Spirometrie prakticky (pořádaných odbornou společností) a my sami jsme uspořádali workshop na téma měření ABI v ordinaci PL.

Dle účasti lékařů, rozhovorů na našem stánku a množství uzavřených obchodních případů šlo o jednoznačný sukces a už se těšíme na příště!


Zima jde (alespoň datumově) do finiše a nezřídka kdy se stane, že kdo ji přežil bez úhony, vezme ordinaci praktického lékaře útokem právě nyní. Sluníčko se na nás bude smát z oblohy čím dal častěji, ale chladný vítr v kombinaci s odložením teplejších vrstev oblečení a třeba i začátkem běžecké sezóny, mohou způsobit prochladnutí, respirační onemocnění, únavu nebo prvotní alergické příznaky…

dělící linky_tečky střední-n1.png (139 b)

My se nyní nevydáme do ordinace, nýbrž do Prahy, do hotelu Clarion, kde budeme ve dnech 24. a 25. března přítomni na již 17. Kongresu primární péče. Na něm si budeme rozšiřovat obzory a znalosti v oblastech jako screeningové programy, telemedicína, osteoporóza v ordinacích praktických lékařů, zdraví dětské populace, nové možnosti léčby respiračních onemocnění či eOčkování.

Jako Compek jsme si připravili nejen tradiční akční nabídku, ale účastníci kongresu se mohou přijít podívat na náš workshopMěření ABI v každodenní praxi PL“ (sobota 25.3., 13:30, salónek Aquarius). Takže, kdo hledá výhodné ceny, nebo by rád získal dovednosti využitelné při každodenní praxi – jsme připraveni nabídnout naše služby!

17KPP POZVANKA UDALOSTI.PNG (83 KB)

Milí přátelé, naši zákazníci, partneři,

Jaro se probudilo k životu. Na jedné straně vyzývá obyvatele k začátku větší sportovní aktivity, na straně druhé má v rukávu přichystané dešťové přeháňky, nepříjemný studený vítr a celou řadu alergenů. To je kombinace, která spolehlivě plní nejen ordinace praktických lékařů.

dělící linky_tečky střední-n1.png (139 b)


K jaru ještě neodmyslitelně patří ještě další dvě věci – tradiční Jarní interaktivní konference Společnosti všeobecného lékařství ČLS JEP a také akční nabídka Compeku, která se právě k JIK váže. Největší odborná konference praktických lékařů se uskuteční mezi 13. a 15. květnem 2022 v pražském Top hotelu, Compek na ní nebude chybět a představí Vám přístroje z akční nabídky, kterou si pro Vás přichystal. Inu, pro praktické lékaře bylo nasnadě připravit tento praktický tah. A na co se můžete Vy, Vaši pacienti i Vaše ordinace těšit?

události akční nabídka-01-02N.jpg (68 KB)

dělící linky_tečky střední-n1.png (139 b)