AKČNÍ NABÍDKA K PŘÍLEŽITOSTI 31. VÝROČNÍHO SJEZDU ČKS

AKČNÍ NABÍDKA K PŘÍLEŽITOSTI 31. VÝROČNÍHO SJEZDU ČKS

Jistě jste to zaznamenali – ale pokud ne, vězte, že letos v dubnu oslavil Compek kulatou třicítku. A už v květnu se chystá na jednatřicítku. Jak je to možné? Jednoduše, jako již tradičně se totiž vydá do druhé největší české metropole (sic stále bez metra) a zúčastní se již 31. výročního sjezdu České kardiologické společnosti.

AN k 31 ČKS _pozvanka.jpg (85 KB)

Předpokládáme, že do Brna se s námi vydá i zlepšující se počasí, zvyšující se stupeň alergenů v ovzduší a po cestě možná potkáme i vyšší počet veselých cyklistů se stravou budoucnosti mezi zuby. Tyto zdánlivě rozdílné položky mají jedno společné. Nutkání ke zvýšené sportovní aktivitě s sebou nese rizika, kterým dokážeme čelit díky moderním přístrojům v ordinacích. A to nejen, když už je ze sportovce pacient, ale i preventivně.

Na brněnském výstavišti nás tradičně čeká intenzivní edukační program, velkým tématem letošního ročníku bude tvorba Národního kardiovaskulárního plánu. Compek si kromě účasti, vlastního stánku a prezentace moderních přístrojů, připravil také akční nabídku, která kardiologům udělá radost nejen na srdci.

 dělící linky_tečky-01.jpg (18 KB)

Holtery EKG

V nabídce tvořené pro sjezd kardiologů nemůže být v hlavní roli mnoho jiných přístrojů, než jsou moderní holtery EKG. V rytmu srdce a pokroku nabízíme kabelového dříče ECG Time, ale také moderního šikulu ECG Time S, který se objede zcela bez kabelů. Varintu s kabely i bez nabízí také přístroje custo flash 510 a custo guard. Jejich všestrannost ocení nejen lékaři, ale díky malým rozměrům také pacienti.

události akční nabídka_holtery keg.jpg (58 KB)

dělící linky_tečky-01.jpg (18 KB)

Klidové a zátěžové EKG

Vedle holterů by se v ordinacích vždy mělo najít místo na přístroje pro klidové i zátěžové EKG. Ať už pacient přiběhne na poslední chvíli, nebo již čeká spořádaně v čekárně, PADSY-ECG precizně naměří 12kanálové EKG o vysoké vzorkovací frekvenci.

události akční nabídka_klid a zatez ekg new.jpg (40 KB)

dělící linky_tečky-01.jpg (18 KB)

Spiroergometrie

Ať už do vašich ordinací dochází bývalí účastníci Tour de France nebo nahodilí účastníci výletů „Na poštu a zpět“, pro obě skupiny máme připraveny etalony mezi bicyklovými ergometry - ergoline ergoselect či moderní běhací pásy Lode. Pro měření (v ordinaci ale i mimo ni) pak slouží přístroje Cortex. MetaMax®3B mohou sportovci využít pro kardiopulmonální test přímo při provádění sportovního výkonu – jde doslova o přenosnou laboratoř funkční diagnostiky. Pro kompletní zátěžové (CPET) testy v ordinacích pak slouží MetaLyzer®3B, který zanalyzuje chování plic, srdce a metabolismu při zátěži.

události akční nabídka_basy,kola.jpg (31 KB) události akční nabídka_cortex.jpg (70 KB)

dělící linky_tečky-01.jpg (18 KB)

Měření krevního tlaku i při zátěži

U měření při zátěži ještě zůstaneme a představíme Metronik BL-6. Ten byl vyroben pro rychlé, jednoduché, přesné a spolehlivé měření krevního tlaku při zátěži, což plní na 100 %. Díky moderním technologiím umí filtrovat hluk z ergometru či běžícího pásu a díky tomu dodá přesně naměřené hodnoty.

události akční nabídka_metronik.jpg (42 KB)dělící linky_tečky-01.jpg (18 KB)


To samozřejmě není vše a v akční nabídce naleznete také pletysmografické přístroje, podtlakové EKG elektrody, přístrojové vozíky, spirometr Spirosonic FLO, ambulantní monitory krevního tlaku, diagnostické stanice, systém kardiovaskulární rehabilitace či osobní váhy a výškoměry. Tedy vše, na co byste ve své ordinaci měli nalézt vhodné místo. 

události akční nabídka_mix.jpg (67 KB)

dělící linky_tečky-01.jpg (18 KB)

Prolistujte náš akční leták, který pro Vás máme v elektronické podobě. :-)

Akční nabídka platí do 31. května 2023 a my věříme, že si vyberete.

AN k 31 ČKS události web_01.jpg (78 KB)