Události

Cílem projektu je významně zvýšit digitalizaci firmy Compek, což povede ke zvýšení její efektivity a následně i konkurenceschopnosti. V rámci projektu bude implementováno významné rozšíření firemního systému o 8 modulů spojených se službami poskytovanými Compek a také návaznými interními procesy.

 

Jaro se probudilo k životu. Na jedné straně vyzývá obyvatele k začátku větší sportovní aktivity, na straně druhé má v rukávu přichystané dešťové přeháňky, nepříjemný studený vítr a celou řadu alergenů. To je kombinace, která spolehlivě plní nejen ordinace praktických lékařů.

dělící linky_tečky střední-n1.png (139 b)


K jaru ještě neodmyslitelně patří ještě další dvě věci – tradiční Jarní interaktivní konference Společnosti všeobecného lékařství ČLS JEP a také akční nabídka Compeku, která se právě k JIK váže. Největší odborná konference praktických lékařů se uskuteční mezi 13. a 15. květnem 2022 v pražském Top hotelu, Compek na ní nebude chybět a představí Vám přístroje z akční nabídky, kterou si pro Vás přichystal. Inu, pro praktické lékaře bylo nasnadě připravit tento praktický tah. A na co se můžete Vy, Vaši pacienti i Vaše ordinace těšit?

události akční nabídka-01-02N.jpg (68 KB)

dělící linky_tečky střední-n1.png (139 b)

 

Slunce se již na obloze zdržuje do večerních hodin, zahrady i stromy kvetou a alergie se probouzí stejně jako nutkání lidí trávit více času například sportem. To s sebou samozřejmě nese nejednu nástrahu. Mnohým z nich se ale dá předcházet díky včasným/preventivním prohlídkám. Ordinace vybavené moderními přístroji dnes dokáží zachránit život ještě dříve, než pacient začne pozorovat první obtíže…

dělící linky_tečky střední-n1.png (139 b)

Jubilejní 30. sjezd České kardiologické společnosti nabídne v Brně ve dnech 8.-10. května intenzivní edukační program s mezinárodní účastí. K této příležitosti si Compek přichystal nejen svou tradiční účast, ale také akční nabídku, která potěší nejedno kardiologické srdce.

události akční nabídka pozvánka-02.jpg (72 KB) 

dělící linky_tečky střední-n1.png (139 b)

Součástí práce v Compeku je i celoživotní vzdělávání a ochrana lidského zdraví. To znamená mimo jiné školení, testy, přednášky, kurzy, ... Na jeden takový jsme odjeli v pátek z Jičína směr Pec pod Sněžkou. Nešlo o známou a strastiplnou expedici Apalucha, nýbrž o kurz první pomoci při pohybu v horském terénu.

dělící linky_tečky střední-n1.png (139 b)

Do kalendáře akcí, na nichž COMPEK MEDICAL SERVICES prezentuje sortiment zdravotnických přístrojů, patří již tradičně také Sympozium sportovní medicíny. Ta se koná každým rokem v Dříteči na Pardubicku a letos šlo o jubilejní desátý ročník. I v roce 2022 jsme se tak dočkali očekáváné a nezbytné účasti významných jmen – Ing. Jiřího Kejvala, PhDr. Martina Doktora, MUDr. Jiřího Neumanna či MUDr. Jaroslava Větvičky. V následujících řádcích Vás akcí provedeme.

 

dělící linky_tečky střední-n1.png (139 b)

 

Dnes pro Vás máme Událost s velkým „U“. Mimo kongresy, novinky v portfoliu (či ze světa zdravotnické techniky) a naše akční nabídky jde totiž o Událost, která v krystalicky čisté podobě ukazuje, co umíme, děláme a kterak dokážeme zařídit ordinaci od A do Z tak, aby byla připravena na nástrahy 21. století. :-)

dělící linky_tečky střední-n1.png (139 b)

Ve dnech 18.-19. 3 se v prostorách pražského Clarion Congress Hotelu konal již 16. Kongres primární péče, kterého jsme se jako bronzoví partneři zúčastnili i my, firma COMPEK.

Přípravu a prezenční účast jsme ani tentokrát nepodcenili a přijeli v plné síle v 6členném týmu.

Náš stánek umístěný na „správném“ místě a osvětlený z obou stran lightbox bannery doslova „ozářil“ každého účastníka jak při příchodu, tak i odchodu z kongresu.

dělící linky_tečky střední-n1.png (139 b)

Double od COMPEKu: novinka a rovnou v akci!
Přivítejte Smokerlyzer Micro+™ a Smokerlyzer piCO™

 SmokerLyzer si Vás získá a už nepustí pro svou:
  • přesnost a jednoduchost při měření oxidu uhelnatého (CO) ve vydechovaném vzduchu, resp. krvi pacienta
  • univerzálnost – využije ho praktický lékař pro screening, i pacient při odvykací terapii


K příležitosti konání 16. Kongresu primární péče, kde samozřejmě nemůžeme chybět, jsme si pro Vás přichystali slevu až 20 % na Vaše nejoblíbenější produkty!

Udělejte radost sobě i Vašim pacientům.

dělící linky_tečky střední-n1.png (139 b)

NÁŠ TIP: Spirosonic FLO

Jak se Vám dýchá? Zjistěte to díky modernímu a přitom velmi jednoduchému spirometrickému vyšetření. Spirometrie (vyšetření plic) se totiž stává běžnou součástí ordinací praktických lékařů.