AKČNÍ NABÍDKA K PŘÍLEŽITOSTI XIV. JIK SVL ČLS JEP

AKČNÍ NABÍDKA K PŘÍLEŽITOSTI XIV. JIK SVL ČLS JEP

Jaro se probudilo k životu. Na jedné straně vyzývá obyvatele k začátku větší sportovní aktivity, na straně druhé má v rukávu přichystané dešťové přeháňky, nepříjemný studený vítr a celou řadu alergenů. To je kombinace, která spolehlivě plní nejen ordinace praktických lékařů.

dělící linky_tečky střední-n1.png (139 b)


K jaru ještě neodmyslitelně patří ještě další dvě věci – tradiční Jarní interaktivní konference Společnosti všeobecného lékařství ČLS JEP a také akční nabídka Compeku, která se právě k JIK váže. Největší odborná konference praktických lékařů se uskuteční mezi 13. a 15. květnem 2022 v pražském Top hotelu, Compek na ní nebude chybět a představí Vám přístroje z akční nabídky, kterou si pro Vás přichystal. Inu, pro praktické lékaře bylo nasnadě připravit tento praktický tah. A na co se můžete Vy, Vaši pacienti i Vaše ordinace těšit?

události akční nabídka-01-02N.jpg (68 KB)

dělící linky_tečky střední-n1.png (139 b)

 

 Přístroje na měření tlaku

Dominantním tématem je tlak. Takový přístroj boso ABI-systém 100 nerozhodí ani nepříznivý atmosférický tlak, ani tlak na rychlý a bezchybný pracovní výkon. Jeho obsluhu totiž zajistí (a s diagnózou pomůže) i zdravotní sestra v exkluzivně krátkém čase kolem jedné minuty. Tudíž – kdo chce lepší zdravotní poměry, může začít u poměru tlaku na horních a dolních končetinách, který pomůže např. s včasnou diagnostikou pacientů s ICHDK.

U tlaku ještě zůstaneme, protože své místo v naší nabídce si po právu uzmul také tlakový holter boso TM-2450. Do svých pouhých 135 g váhy (což odpovídá např. dnešním smartphonům) vměstnal detekci arytmie, pohybový i teplotní senzor či um vypořádat se s maskovanou hypertenzí či syndromem bílého pláště. Navíc si rozumí s ambulantními programy, vykresluje přesnou a přehlednou tlakovou křivku a dodává se hned se 4 velikostmi manžet, takže obslouží i Sylvestera Stallona ve vrcholící přípravě na natáčení filmu Rocky VII.
události akční nabídka_boso abi a tm2450.png (63 KB)
dělící linky_tečky-01.jpg (18 KB)

Spirometry a analyzátory CO

Pokud srdce, tepny, cévy a žíly fungují správně, můžeme se přesunout k plicím. Jak na tom plíce jsou odhalí s maximální přesností spirometr USCOM SpiroSonic FLO. Astmatik, pacient po covidu, pacient s CHOPN a nebo s jarem přicházející alergik – ti všichni ocení ultrazvukovou přesnost a 99,9999% ochranu před viry a bakteriemi. Spirometr lze pomocí USB rozhraní jednoduše propojit s počítačem, nemá žádné mechanické části (takže má ultimátně snadnou a rychlou možnost údržby a dezinfekce), sám se kalibruje před každým měřením a dokáže rozpoznat astma, CHOPN i rakovinu plic. Takže – pořiďte si tohoto šikulu a dýchejte, prosím.

U dýchání ještě zůstaneme a představíme Vám přístroje Smokerlyzer Micro+ a piCo, které slouží k ručnímu měření obsahu oxidu uhelnatého ve vydechovaném vzduchu. K čemu je to dobré? Skvělá otázka! Praktickým lékařům slouží pro screening, pacientům pomáhá při odvykací terapii, umožňuje zobrazení %FCOHb v plodu u těhotných žen a najde uplatnění i v klinickém výzkumu. Navíc nabízí jednoduché ovládání, barevný display s pokyny a zobrazením výsledků, vysokou přesnost měření a bezpečné filtry & náústky.
události akční nabídka_spirometr a dechovy analyzator.png (52 KB)
dělící linky_tečky-01.jpg (18 KB)
Klidové EKG

EKG, to je „teploměr“ na srdce, proto by neměl chybět v žádné ordinaci. Díky přístrojům, jako je PADSY-ECG už praktici nemusejí nechávat lékařskou práci na specialistech a mohou sami aktivně a kvalitně léčit. Klidové EKG si poradí jak s vyklidněným pacientem, který spořádaně čeká v čekárně, tak s na poslední chvílí a po heroickém výkonu přiběhnuvším pacientem. Bez rozdílu všem je připraven naměřit 12kanálové EKG o vysoké vzorkovací frekvenci pro ty nejlepší výsledky.
události akční nabídka_n_klidove ekg.png (29 KB)
dělící linky_tečky-01.jpg (18 KB)
Podtlakové elektrody

Jak drží na hrudi podtlakové elektrody Strässle DT80? My říkáme „jemně, ale fest“! Poradí si totiž i s mužnou chlupatou hrudí, přesto dokáží být jemné k hrudi ženské či dětské. Řídí je totiž mikropočítač se 4 úrovni sání a indikací pomocí LED diod. Důležité ale také je, že vždy vykouzlí perfektní EKG křivku. Naše zkušenost je taková, že kdo jednou vyzkouší podtlakové elektrody, už nechce jinak.
události akční nabídka_n-06.png (42 KB)

dělící linky_tečky-01.jpg (18 KB)

V akční nabídce mají své místo i otoskop bosolux auris, diagnostická stanice CT40, oxymetr PC-60F, osobní váhy a výškoměry či tonometr boso Mercurius. Zkrátka vše, co dobře vybavený praktik do své ordinace potřebuje.

události akční nabídka_n-07.png (71 KB)

dělící linky_tečky-01.jpg (18 KB)

Přesvědčte se v našem akčním letáku, který pro Vás máme v elektronické podobě. :-)

Akční nabídka platí do 31. května 2022 a my věříme, že si do té doby určitě vyberete.

události akční nabídka-01N.jpg (100 KB)

 

Tým Compek