Akční nabídka k příležitosti 30. Výročního sjezdu ČKS

Akční nabídka k příležitosti 30. Výročního sjezdu ČKS

Slunce se již na obloze zdržuje do večerních hodin, zahrady i stromy kvetou a alergie se probouzí stejně jako nutkání lidí trávit více času například sportem. To s sebou samozřejmě nese nejednu nástrahu. Mnohým z nich se ale dá předcházet díky včasným/preventivním prohlídkám. Ordinace vybavené moderními přístroji dnes dokáží zachránit život ještě dříve, než pacient začne pozorovat první obtíže…

dělící linky_tečky střední-n1.png (139 b)

Jubilejní 30. sjezd České kardiologické společnosti nabídne v Brně ve dnech 8.-10. května intenzivní edukační program s mezinárodní účastí. K této příležitosti si Compek přichystal nejen svou tradiční účast, ale také akční nabídku, která potěší nejedno kardiologické srdce.

události akční nabídka pozvánka-02.jpg (72 KB) 

dělící linky_tečky střední-n1.png (139 b)

Holtery EKG

Hlavní položkou akční nabídky jsou moderní holtery EKG. V rytmu srdce a pokroku nabízíme kabelového dříče ECG Time či bezdrátového šikulu ECG Time S. Variabilitou a všestranností si vás získají přístroje custo flash 510 či custo guard holter. Od zmíněných holterů EKG můžete očekávat malé rozměry, příjemné uživatelské rozhraní, komfort pro pacienty, bezdrátovou komunikaci a kvalitní, přesné výsledky vykreslené do přehledných, až několikatýdenních záznamů. Pokrok v oblasti holterů EKG jistě ocení nejen pacienti, ale i samotní lékaři.

události akční nabídka_holtery keg.jpg (58 KB)

 dělící linky_tečky-01.jpg (18 KB)

Klidové a zátěžové EKG

U EKG ještě zůstaneme, ve vybavení ordinace by totiž určitě neměly chybět přístroje pro klidové i zátěžové EKG. Ať už pacient čeká v čekárně, nebo se přiřítí na poslední chvíli po heroickém běžeckém výkonu, PADSY-ECG je připraven naměřit 12kanálové EKG o vysoké vzorkovací frekvenci pro ty nejlepší výsledky.

události akční nabídka_klid a zatez ekg.jpg (43 KB)

 dělící linky_tečky-01.jpg (18 KB)

Spiroergometrie

Pro sportovní profesionály, hobbíky ale i všechny, ve kterých se zájem o sport probudil až s přicházejícím jarem, jsou k dispozici přístroje Cortex. MetaMax®3B mohou sportovci využít pro kardiopulmonální test přímo při provádění sportovního výkonu – jde doslova o přenosnou laboratoř funkční diagnostiky. Pro kompletní zátěžové (CPET) testy v ordinacích pak slouží MetaLyzer®3B, který zanalyzuje chování plic, srdce a metabolismu při zátěži.

události akční nabídka_cortex.jpg (70 KB)

 dělící linky_tečky-01.jpg (18 KB)

Nabízíme také osvědčené bicyklové ergometry ergoline ergoselect či moderní běhací pásy Lode.

události akční nabídka_basy,kola.jpg (31 KB)

 dělící linky_tečky-01.jpg (18 KB)

V akční nabídce mají své místo i podtlakové EKG elektrody, přístrojové vozíky, ambulantní monitory krevního tlaku, diagnostickou stanici CT40, osobní váhy a výškoměry či přístroje na měření pletysmografie. Zkrátka vše, co dobře vybavená ordinace potřebuje.

události akční nabídka_mix.jpg (67 KB)

 dělící linky_tečky-01.jpg (18 KB)

Přesvědčte se v našem akčním letáku, který pro Vás máme v elektronické podobě. :-)

Akční nabídka platí do 31. května 2022 a my věříme, že si do té doby určitě vyberete.

události akční nabídka-02.jpg (88 KB) 

 

Tým Compek