Ať jsou Vánoce všude na světě svátky klidu a míru

Ať jsou Vánoce všude na světě svátky klidu a míru

Milí přátelé, naši zákazníci, partneři,

v roce 2021 jsme se museli vypořádat s pandemií Covid-19, což si do té doby uměl málokdo představit. Potřeba zdravotní péče se exponenciálně zvýšila a museli jsme přistoupit na celou řadu omezení, které nám ztěžovala obyčejný život i podnikání.

Že budeme v roce 2022 řešit válečný konflikt jen několik stovek km od našich východních hranic, to jsme si nechtěli vůbec připustit. Vždyť zdraví a bezpečnost jsou jedny z nejdůležitějších pilířů lidského bytí. A čas Vánoc by měl být vždy časem lásky, klidu a míru.

Když se ohlédneme za končícím rokem, těší nás, že jsme se opět mohli setkávat tváří v tvář na zajímavých kongresech a vyměňovat si nejnovější poznatky. Prohloubili jsme stávající partnerství, navázali nové a povedlo se nám několik velkých věcí, které se v Compeku zapíšou tučným písmem do kolonky „Modernizace zdravotnických zařízení“. Všem, kteří se na tom podíleli, moc děkujeme, vážíme si toho!

S prací by se to nemělo přehánět, ale pokud byste nás chtěli přeci jen navštívit (třeba u Vás Ježíšek nechal nějaké dárky :-) ), můžete od 27. do 30. v tradiční pracovní dobu tak, jak jste zvyklí. :-)

Nyní už je čas na přání – to naše bude logické, leč neskromné. Ať mír dál zůstává (nejen) s touto krajinou.
Protože „Pravda a láska musí zvítězit nad lží a nenávistí“.

 

Přejeme vám krásné, pohodové a klidné Vánoční svátky – a všechno dobré do roku 2023.

Váš tým Compek.

pf2023-CZ.png (135 KB)