Ergometr ergoline ergoselect 400P

Ergometr ergoline ergoselect 400P
Profesionální bicyklový ergometr pro zátěž horních končetin (rumpál)
Speciální ergometr s ručními pedály (rumpál) byl vyvinutý a zkonstruovaný pro zátěžové testy či rehabilitační cvičení pacientů se sníženou pohyblivostí nebo handicapované na invalidním vozíku. Robustní mechanická konstrukce zaručuje vynikající bezpečnost a bezporuchový provoz. Výška zátěžové jednotky je elektricky nastavitelná, umožňuje tak optimální adaptaci k výšce pacienta. Pevně připojené křeslo s protiskluzovými opěrkami nohou je možno nahradit speciálním podstavcem pro vozíčkáře. Podstavec zajistí bezpečné uzamčení předních koleček vozíku a současně umožní nastavit optimální vzdálenost vozíku od pedálů podle individuálních potřeb pacienta a provést tak kardiovaskulární trénink a posílit svaly na ramenou, zádech a rukou. !! Výroba tohoto produktu byla již ukončena. !! Dále provádíme opravy, servis, PBTK a metrologické ověření. Náhradní díly a příslušenství jsou stále k dispozici. !!
Výroba Ukončena
NENÍ SKLADEM
objednací kód:
706-030
výrobce:
Ergoline GmbH

Ergometr ergoline ergoselect 400P

Profesionální bicyklový ergometr pro zátěž horních končetin (rumpál)
Speciální ergometr s ručními pedály (rumpál) byl vyvinutý a zkonstruovaný pro zátěžové testy či rehabilitační cvičení pacientů se sníženou pohyblivostí nebo handicapované na invalidním vozíku.

Robustní mechanická konstrukce zaručuje vynikající bezpečnost a bezporuchový provoz. Výška zátěžové jednotky je elektricky nastavitelná, umožňuje tak optimální adaptaci k výšce pacienta. Pevně připojené křeslo s protiskluzovými opěrkami nohou je možno nahradit speciálním podstavcem pro vozíčkáře. Podstavec zajistí bezpečné uzamčení předních koleček vozíku a současně umožní nastavit optimální vzdálenost vozíku od pedálů podle individuálních potřeb pacienta a provést tak kardiovaskulární trénink a posílit svaly na ramenou, zádech a rukou.


!! Výroba tohoto produktu byla již ukončena.
!! Dále provádíme opravy, servis, PBTK a metrologické ověření. Náhradní díly a příslušenství jsou stále k dispozici. !!
Název Dostupnost Velikost
PDFProduktový katalog COMPEK MEDICAL SERVICES, s.r.o. (2021, CZ) Dostupné pro všechny uživatele. 37 MB
PDFProduktový list ergoline ergoselect 400P - EN Dostupné pro všechny uživatele. 1.4 MB
PDFProhlášení o shodě ergoline ergoselect 400P Dostupné pouze pro přihlášené uživatele. 637.7 kB
PDFNávod k použití pro ergoline ergoselect 400P Dostupné pouze pro přihlášené uživatele. 1.5 MB
PDFČištění a dezinfekce zdravotnických přístrojů ergoline, rev00 Dostupné pouze pro přihlášené uživatele. 521.5 kB

Vložení komentáře

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.