ESET Internet Security, 1 inst. / 3 roky, EDU / zdravotnictví

ESET Internet Security, 1 inst. / 3 roky, EDU / zdravotnictví
Ochrana počítače před nechtěnými návštěvníky
Elektronická licence! Užijte si bezpečnější internet Zkoumejte online svět , bezpečně chráněni oceňovanou detekční technologií ESET. Využívá jí více než 110 milionů uživatelů po celém světě k detekci a neutralizaci všech typů digitálních hrozeb, včetně virů, ransomwaru, rootkitů, červů a spyware. Chrání také před technikami, které se snaží vyhnout detekci, a blokuje cílené útoky a zneužití. Zároveň Vás jeho funkce Anti-Phishing chrání před nelegitimními weby, které se pokoušejí získat přístup k vašim citlivým informacím, jako jsou uživatelská jména a hesla. Využijte plný výkon počítače Díky nízkým systémovým nárokům můžete v pohodě pracovat, prohlížet internet nebo hrát počítačové hry bez rušivých informačních oken. Ochrana před krádeží identity Zabraňte hackerům v kopírování a zneužití citlivých dat (internetové bankovnictví, fotografie, video atd.) a zůstaňte v bezpečí i při používání veřejného Wi-Fi připojení. Produkt obsahuje modul Firewall. Anti-Theft: vyhledá a lokalizuje ztracený či ukradený notebook Modul Anti-Theft zvyšuje šanci na nalezení notebooku v případě ztráty nebo odcizení. Vytvořte si účet na my.eset.com a sledujte aktivitu na odcizeném nebo ztraceném zařízení. Bezpečný internet pro děti Ukažte dětem jen pozitivní stránku internetu. Rodičovská kontrola umožňuje zablokovat potenciálně nevhodný či nebezpečný obsah na internetu a v případě potřeby jej manuálně přidat do seznamu blokovaných stránek. Cena neobsahuje instalaci a nastavení u zákazníka.
NA OBJEDNÁVKU
objednací kód:
562-009
výrobce:
ESET software spol. s r.o.

ESET Internet Security, 1 inst. / 3 roky, EDU / zdravotnictví

Ochrana počítače před nechtěnými návštěvníky
Elektronická licence!

Užijte si bezpečnější internet
Zkoumejte online svět , bezpečně chráněni oceňovanou detekční technologií ESET. Využívá jí více než 110 milionů uživatelů po celém světě k detekci a neutralizaci všech typů digitálních hrozeb, včetně virů, ransomwaru, rootkitů, červů a spyware. Chrání také před technikami, které se snaží vyhnout detekci, a blokuje cílené útoky a zneužití. Zároveň Vás jeho funkce Anti-Phishing chrání před nelegitimními weby, které se pokoušejí získat přístup k vašim citlivým informacím, jako jsou uživatelská jména a hesla.

Využijte plný výkon počítače
Díky nízkým systémovým nárokům můžete v pohodě pracovat, prohlížet internet nebo hrát počítačové hry bez rušivých informačních oken.

Ochrana před krádeží identity
Zabraňte hackerům v kopírování a zneužití citlivých dat (internetové bankovnictví, fotografie, video atd.) a zůstaňte v bezpečí i při používání veřejného Wi-Fi připojení. Produkt obsahuje modul Firewall.

Anti-Theft: vyhledá a lokalizuje ztracený či ukradený notebook
Modul Anti-Theft zvyšuje šanci na nalezení notebooku v případě ztráty nebo odcizení. Vytvořte si účet na my.eset.com a sledujte aktivitu na odcizeném nebo ztraceném zařízení.

Bezpečný internet pro děti
Ukažte dětem jen pozitivní stránku internetu. Rodičovská kontrola umožňuje zablokovat potenciálně nevhodný či nebezpečný obsah na internetu a v případě potřeby jej manuálně přidat do seznamu blokovaných stránek.

Cena neobsahuje instalaci a nastavení u zákazníka.

Vložení komentáře

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.