Klidové PC-EKG Medset Flashlight Scope, EKG jednotka Flashlight USB

Klidové PC-EKG Medset Flashlight Scope, EKG jednotka Flashlight USB
12-svodový počítačový elektrokardiograf
!! Výroba tohoto produktu byla již ukončena. !! Dále provádíme opravy, servis, PBTK a metrologické ověření. Náhradní díly a příslušenství jsou stále k dispozici. Klidový elektrokardiograf Flashlight byl vyvinut pro každodenní použití v nemocnicích a privátních ambulancích. Díky jednoduchosti a přesnosti v detailech poskytuje EKG Flashlight svému uživateli během záznamu a analýzy maximální přehled o EKG vyšetření. automatický i manuální režim délka EKG záznamu 10, 20, 30, 60, 120, 180 sekundKlidové EKG FLASHLIGHT rozměření a interpretace HES detekce odpadlých elektrod komunikace s programy pro vedení ambulance (GDT 2.0) archivace EKG-záznamů možnost rozšíření systému o další diagnostické přístroje (PADSY) EKG záznam Přístroj umožňuje zobrazit na monitoru 3, 6 nebo 12-kanálový EKG-záznam a uživatel může do archivu ukládat 10, 20, 30, 60, 120 a 180 sekundové EKG stripy. Dále má k dispozici informaci o tepové frekvenci, použitých měřítcích a filtrech. Elektrokardiograf je rovněž vybaven funkcí pro detekci a indikování odpadlých elektrod. Softwarový modul pro analýzu provede automatické rozměření a interpretaci EKG-záznamu. Zárukou velmi přesného rozměření u EKG Flashlight je využití algoritmů interpretace HES. Zobrazují se průměrované QRS-komplexy všech 12 svodů, naměřené hodnoty intervalů a amplitud, tepová frekvence a srdeční osa. Pro dokonalé proměření QRS-komplexu je možno využít dvojrozměrné rozměřovací pravítko. EKG-záznam s rozměřením, interpretací a hodnocením lékaře je možno vytisknout na tiskárně ve formátu A4 a dále uložit pro archivaci ve svém PC. U tohoto produktu je naše společnost autorizována provádět zákonem předepsanou kontrolu: - 1x 2 roky - bezpečnostně - technická kontrola (zákon č. 375/2022 Sb.)
Výroba Ukončena
NENÍ SKLADEM
objednací kód:
810-002
výrobce:
MEDSET Medizintechnik GmbH

Klidové PC-EKG Medset Flashlight Scope, EKG jednotka Flashlight USB

12-svodový počítačový elektrokardiograf

!! Výroba tohoto produktu byla již ukončena.
!! Dále provádíme opravy, servis, PBTK a metrologické ověření. Náhradní díly a příslušenství jsou stále k dispozici.


Klidový elektrokardiograf Flashlight byl vyvinut pro každodenní použití v nemocnicích a privátních ambulancích. Díky jednoduchosti a přesnosti v detailech poskytuje EKG Flashlight svému uživateli během záznamu a analýzy maximální přehled o EKG vyšetření.

automatický i manuální režim
délka EKG záznamu 10, 20, 30, 60, 120, 180 sekundKlidové EKG FLASHLIGHT
rozměření a interpretace HES
detekce odpadlých elektrod
komunikace s programy pro vedení ambulance (GDT 2.0)
archivace EKG-záznamů
možnost rozšíření systému o další diagnostické přístroje (PADSY)
EKG záznam


Přístroj umožňuje zobrazit na monitoru 3, 6 nebo 12-kanálový EKG-záznam a uživatel může do archivu ukládat 10, 20, 30, 60, 120 a 180 sekundové EKG stripy. Dále má k dispozici informaci o tepové frekvenci, použitých měřítcích a filtrech. Elektrokardiograf je rovněž vybaven funkcí pro detekci a indikování odpadlých elektrod.

Softwarový modul pro analýzu provede automatické rozměření a interpretaci EKG-záznamu.

Zárukou velmi přesného rozměření u EKG Flashlight je využití algoritmů interpretace HES. Zobrazují se průměrované QRS-komplexy všech 12 svodů, naměřené hodnoty intervalů a amplitud, tepová frekvence a srdeční osa. Pro dokonalé proměření QRS-komplexu je možno využít dvojrozměrné rozměřovací pravítko.

EKG-záznam s rozměřením, interpretací a hodnocením lékaře je možno vytisknout na tiskárně ve formátu A4 a dále uložit pro archivaci ve svém PC.

U tohoto produktu je naše společnost autorizována provádět zákonem předepsanou kontrolu:
- 1x 2 roky - bezpečnostně - technická kontrola (zákon č. 375/2022 Sb.)

Obsah dodávky

Sklad. kód Počet Název
815-104 1x Software Medset Flashlight, klidové EKG
815-105 1x SW automatické rozměření EKG, FLASHLIGHT
815-106 1x Modul slovní interpretace HES analýzy EKG záznamu
820-105 1x Návod k použití FLASHLIGHT od v4.2a EN
810-502 1x Klidové pc-EKG Medset Flashlight USB
810-903 1x Kabel pacientský banán.4mm, 10žil, bez defibrilační ochrany

Vložení komentáře

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.