Klidové PC-EKG PADSY-EKG, USB

Klidové PC-EKG PADSY-EKG, USB
Počítačové EKG vč. SW PADSY-FLASHLIGHT Scope
Klidový elektrokardiograf Flashlight byl vyvinut pro každodenní použití v nemocnicích a privátních ambulancích. Díky jednoduchosti a přesnosti v detailech poskytuje EKG Flashlight svému uživateli během záznamu a analýzy maximální přehled o EKG vyšetření. • 12svodový počítačový elektrokardiograf • automatický i manuální režim • délka EKG záznamu 10, 20, 30, 60, 120, 180 sekund • rozměření a interpretace HES (option) • detekce odpadlých elektrod • komunikace s programy pro vedení ambulance (GDT 2.0) • archivace EKG-záznamů • možnost rozšíření systému o další diagnostické přístroje (PADSY) Přístroj umožňuje zobrazit na monitoru 3, 6 nebo 12kanálový EKG-záznam a uživatel může do archivu ukládat 10, 20, 30, 60, 120 a 180 sekundové EKG stripy. Dále má k dispozici informaci o tepové frekvenci, použitých měřítcích a filtrech. Elektrokardiograf je rovněž vybaven funkcí pro detekci a indikování odpadlých elektrod. Softwarový modul pro analýzu provede automatické rozměření a interpretaci EKG-záznamu. Zárukou velmi přesného rozměření u EKG Flashlight je využití algoritmů interpretace HES. Zobrazují se průměrované QRS-komplexy všech 12 svodů, naměřené hodnoty intervalů a amplitud, tepová frekvence a srdeční osa. Pro dokonalé proměření QRS-komplexu je možno využít dvojrozměrné rozměřovací pravítko. EKG-záznam s rozměřením, interpretací a hodnocením lékaře je možno vytisknout na tiskárně ve formátu A4 a dále uložit pro archivaci ve svém PC. Klidové EKG PADSY-EKG je oboustranně propojeno s hlavními ambulantními programy PC-DOKTOR, AMICUS, Medicus, SmartMEDIX, WinMedicalc, AIS a dalšími. Výrazně tak zjednodušuje a zefektivňuje práci v ambulanci či klinice. U tohoto produktu je naše společnost autorizována provádět zákonem předepsanou kontrolu: – 1× 2 roky – bezpečnostně-technická kontrola (zákon č. 375/2022 Sb.)
SKLADEM 3 ks
objednací kód:
810-050
výrobce:
MEDSET Medizintechnik GmbH

Klidové PC-EKG PADSY-EKG, USB

Počítačové EKG vč. SW PADSY-FLASHLIGHT Scope
Klidový elektrokardiograf Flashlight byl vyvinut pro každodenní použití v nemocnicích a privátních ambulancích. Díky jednoduchosti a přesnosti v detailech poskytuje EKG Flashlight svému uživateli během záznamu a analýzy maximální přehled o EKG vyšetření.

• 12svodový počítačový elektrokardiograf
• automatický i manuální režim
• délka EKG záznamu 10, 20, 30, 60, 120, 180 sekund
• rozměření a interpretace HES (option)
• detekce odpadlých elektrod
• komunikace s programy pro vedení ambulance (GDT 2.0)
• archivace EKG-záznamů
• možnost rozšíření systému o další diagnostické přístroje (PADSY)

Přístroj umožňuje zobrazit na monitoru 3, 6 nebo 12kanálový EKG-záznam a uživatel může do archivu ukládat 10, 20, 30, 60, 120 a 180 sekundové EKG stripy. Dále má k dispozici informaci o tepové frekvenci, použitých měřítcích a filtrech. Elektrokardiograf je rovněž vybaven funkcí pro detekci a indikování odpadlých elektrod.

Softwarový modul pro analýzu provede automatické rozměření a interpretaci EKG-záznamu.
Zárukou velmi přesného rozměření u EKG Flashlight je využití algoritmů interpretace HES. Zobrazují se průměrované QRS-komplexy všech 12 svodů, naměřené hodnoty intervalů a amplitud, tepová frekvence a srdeční osa. Pro dokonalé proměření QRS-komplexu je možno využít dvojrozměrné rozměřovací pravítko.
EKG-záznam s rozměřením, interpretací a hodnocením lékaře je možno vytisknout na tiskárně ve formátu A4 a dále uložit pro archivaci ve svém PC.

Klidové EKG PADSY-EKG je oboustranně propojeno s hlavními ambulantními programy PC-DOKTOR, AMICUS, Medicus, SmartMEDIX, WinMedicalc, AIS a dalšími. Výrazně tak zjednodušuje a zefektivňuje práci v ambulanci či klinice.

U tohoto produktu je naše společnost autorizována provádět zákonem předepsanou kontrolu:
– 1× 2 roky – bezpečnostně-technická kontrola (zákon č. 375/2022 Sb.)
Název Dostupnost Velikost
PDFProhlášení o shodě PADSY ECG Dostupné pouze pro přihlášené uživatele. 1.2 MB
PDFNávod k použití SW PADSY v. 7.5 Dostupné pouze pro přihlášené uživatele. 4.7 MB
PDFNávod k použití SW PADSY FLASHLIGHT SCOPE Dostupné pouze pro přihlášené uživatele. 5 MB
PDFNávod k použití EKG jednotky ECG Top D, ECG Top BT Dostupné pouze pro přihlášené uživatele. 1.1 MB
PDFProhlášení o shodě SW Flashlight ECG klidové EKG Dostupné pouze pro přihlášené uživatele. 624 kB
PDFProhlášení o shodě EKG ECG Top, ECG Top D, ECG Top BT Dostupné pouze pro přihlášené uživatele. 39.5 kB

Obsah dodávky

Sklad. kód Počet Název
810-507 1x FLASHLIGHT EKG jednotka, ECG Top D
815-104 1x Software Medset Flashlight, klidové EKG
815-105 1x SW automatické rozměření EKG, FLASHLIGHT
718-101 1x Pacientský kabel banánkový k PC EKG, DSub konektor, s defibrilační ochranou
863-283 1x HDMI/D-SUB adaptér
820-105 1x Návod k použití FLASHLIGHT od v4.2a EN

Vložení komentáře

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.