Medset spirometrie, PADSY-Spiro, komplet

Medset spirometrie, PADSY-Spiro, komplet
PADSY-Spiro byl navržen v souladu s aktuálními směrnicemi Evropské respirační společnosti (ERS) a Americké hrudní společnosti (ATS). Sofistikované prvky obrazovky v softwaru PADSY-Spiro vám poskytnou extrémně přesný obraz úsilí vašeho pacienta při každém manévru dýchání. Vy nebo váš personál můžete okamžitě zjistit, zda byl dechový manévr proveden správně nebo je třeba jej opakovat. Manévry se musí opakovat, pouze pokud například jejich reprodukovatelnost nebo přijatelnost nesplňují pokyny ERS a ATS nebo nejsou splněny požadavky na kvalitu. PADSY-Spiro přirozeně umožňuje také individuální posouzení. PADSY-Spiro vám umožní bez námahy vytvářet platné výsledky měření a optimalizovat pracovní postup pro váš lékařský personál. Statické a vynucené manévry se zaznamenávají například v jednom pracovním kroku. Po dokončení jsou předběžná a následná měření seskupena a na první pohled vám ukážeme účinek bronchiální spasmolýzy. Na všechny plicní otázky může PADSY-Spiro odpovědět pouze v jednom pohledu, což zajišťuje pokaždé spolehlivou diagnózu. Spirosound využívá k měření inovativní ultrazvukovou technologii, a je proto ideálním senzorem pro PADSY-Spiro. Není nutná žádná kalibrace, což pomáhá zajistit přesnost měření. Měření průtoku je přesné ve spojení s minimálním mrtvým prostorem a nezávisí na složení dýchacího plynu. Vnější faktory, jako je teplota a vlhkost, neovlivňují měřené hodnoty. Jednorázová Spirette ™ zaručuje optimální hygienu, což znamená, že nejsou potřeba žádné bakteriální filtry. Bez pohyblivých částí je Spirosound robustní a odolný í, a proto se na něj lze spolehnout v každodenní nemocniční rutině. Základní charakteristika: - ultrazvuková technologie měření bez nutnosti kalibrace - vysoká přesnost měření dle kritérií ERS / ATS - automatické stanovení všech důležitých spirometrických parametrů - grafické a numerické porovnání s náležitými hodnotami - křivka průtok / objem - pre / post testy - nezávislost měření na vnějších vlivech (teplota, vlhkost, tlak) - jednorázové snímače = 100% hygiena a žádné filtry Technické údaje: životnost senzoru Spirosound: 7.let hmotnost senzoru: 145 g délka kabelu: 170 cm datové rozhraní: USB 2.0 Měření objemu princip měření: digitální integrace rozsah měření: neomezený Přesnost měření FEV1: <±1% nebo ±0,02 l (v rozsahu měření ±0,25 l až ± 6 l) FVC: ±1,6% nebo ±0,03 l (v rozsahu měření ±0,5 l až ± 8 l) rychlost přenosu dat: 200 Hz Měření průtoku princip měření: ultrazvuková technologie rozsah měření: - 16 l/s až +16 l/s Přesnost měření PEF: ±3,4% nebo ±0,1 l/s (v rozsahu měření ±1,5 l/s až ± 16 l/s) rychlost přenosu dat: 200 Hz U tohoto produktu je naše společnost autorizována provádět zákonem předepsanou kontrolu: - 1x 2 roky - bezpečnostně - technická kontrola (zákon č. 375/2022 Sb.)
NENÍ SKLADEM
objednací kód:
812-001

Medset spirometrie, PADSY-Spiro, komplet

PADSY-Spiro byl navržen v souladu s aktuálními směrnicemi Evropské respirační společnosti (ERS) a Americké hrudní společnosti (ATS). Sofistikované prvky obrazovky v softwaru PADSY-Spiro vám poskytnou extrémně přesný obraz úsilí vašeho pacienta při každém manévru dýchání. Vy nebo váš personál můžete okamžitě zjistit, zda byl dechový manévr proveden správně nebo je třeba jej opakovat. Manévry se musí opakovat, pouze pokud například jejich reprodukovatelnost nebo přijatelnost nesplňují pokyny ERS a ATS nebo nejsou splněny požadavky na kvalitu. PADSY-Spiro přirozeně umožňuje také individuální posouzení. PADSY-Spiro vám umožní bez námahy vytvářet platné výsledky měření a optimalizovat pracovní postup pro váš lékařský personál. Statické a vynucené manévry se zaznamenávají například v jednom pracovním kroku. Po dokončení jsou předběžná a následná měření seskupena a na první pohled vám ukážeme účinek bronchiální spasmolýzy. Na všechny plicní otázky může PADSY-Spiro odpovědět pouze v jednom pohledu, což zajišťuje pokaždé spolehlivou diagnózu.

Spirosound využívá k měření inovativní ultrazvukovou technologii, a je proto ideálním senzorem pro PADSY-Spiro. Není nutná žádná kalibrace, což pomáhá zajistit přesnost měření. Měření průtoku je přesné ve spojení s minimálním mrtvým prostorem a nezávisí na složení dýchacího plynu. Vnější faktory, jako je teplota a vlhkost, neovlivňují měřené hodnoty. Jednorázová Spirette ™ zaručuje optimální hygienu, což znamená, že nejsou potřeba žádné bakteriální filtry. Bez pohyblivých částí je Spirosound robustní a odolný í, a proto se na něj lze spolehnout v každodenní nemocniční rutině.

Základní charakteristika:


- ultrazvuková technologie měření bez nutnosti kalibrace
- vysoká přesnost měření dle kritérií ERS / ATS
- automatické stanovení všech důležitých spirometrických parametrů
- grafické a numerické porovnání s náležitými hodnotami
- křivka průtok / objem
- pre / post testy
- nezávislost měření na vnějších vlivech (teplota, vlhkost, tlak)
- jednorázové snímače = 100% hygiena a žádné filtry


Technické údaje:

životnost senzoru Spirosound: 7.let
hmotnost senzoru: 145 g
délka kabelu: 170 cm
datové rozhraní: USB 2.0

Měření objemu
princip měření: digitální integrace
rozsah měření: neomezený

Přesnost měření
FEV1: <±1% nebo ±0,02 l
(v rozsahu měření ±0,25 l až ± 6 l)
FVC: ±1,6% nebo ±0,03 l
(v rozsahu měření ±0,5 l až ± 8 l)
rychlost přenosu dat: 200 Hz

Měření průtoku
princip měření: ultrazvuková technologie
rozsah měření: - 16 l/s až +16 l/s

Přesnost měření
PEF: ±3,4% nebo ±0,1 l/s
(v rozsahu měření ±1,5 l/s až ± 16 l/s)
rychlost přenosu dat: 200 Hz


U tohoto produktu je naše společnost autorizována provádět zákonem předepsanou kontrolu:
- 1x 2 roky - bezpečnostně - technická kontrola (zákon č. 375/2022 Sb.)
Název Dostupnost Velikost
PDFProduktový list PADSY spirometrie Spirosound Dostupné pro všechny uživatele. 366.1 kB
PDFNávod k použití Medset SW spirometrie v.1.1 Dostupné pouze pro přihlášené uživatele. 5 MB
PDFNávod k použití Medset Spirosound v.1 Dostupné pouze pro přihlášené uživatele. 944.9 kB
PDFProhlášení o shodě Medset SW PADSY, Scanlight III, Spirosound Dostupné pouze pro přihlášené uživatele. 443.4 kB

Obsah dodávky

Sklad. kód Počet Název
812-101 1x Medset spirometr Spirosound, komplet
812-201 1x Spirometr Spirosound, USB sensor
812-301 4x Náustek Spirette, jednorázový
812-320 1x Nosní klip, sv.modrý, pěna
820-521 1x Návod k použití spirometr Spirosound, v.B, EN
815-501 1x Software Medset PADSY - Spirometrie
820-501 1x Návod k použití PADSY-Spiro od v.1.1, EN

Vložení komentáře

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.