Vyvolávací systém LITE pro NEKLEPAT.CZ

DOPRAVA ZDARMA
Vyvolávací systém LITE pro NEKLEPAT.CZ
Vyvolávací systém LITE pro NEKLEPAT.CZ
nadstavbový vyvolávací systém LITE, který doplňuje čtečku NEKLEPAT.CZ
Když má pořadový systém do čekárny pošta a úřady, proč ho nemít i ve vaší ordinaci? * Pro vyvolání pacienta je primárně použita kombinace příjmení pacienta a iniciály křestního jména. * Vyžaduje minimální požadavky na hardwarové vybavení, lze ho propojit s vaším Full HD displejem/televizorem s HDMI vstupem. * Vyvolání pacienta je doprovázeno zvukovým signálem a vyvolat lze až do 5ti ordinací najednou. * Na obrazovce vyvolávacího systému můžete také umístit své prezentační video nebo reklamu z youtube. Více informací naleznete zde. Jak tedy verze LITE přesně funguje? 1. Pacient se registruje ve čtečce NEKLEPAT CZ 2. Údaje o pacientovi jsou přeneseny z karty zdravotní pojišťovny do programu „Fronta pacientů“ nebo v integrované verzi ambulantního informačního systému (MEDICUS, PC DOKTOR, PC DENT, TURBOASISTENT SQL, AMICUS, DENTIST+) 3. Po aktivaci funkce "vyvolání pacienta" se lékaři/sestře nabídne dialog s přehledem informací, které budou zobrazeny na displeji v čekárně. 4. Po vyvolání pacienta se na obrazovce v čekárně zobrazí příjmení a iniciála křestního jména a nasměruje pacienta do ordinace. Cena vyvolávacího systému zahrnuje: - FULL HD Displej (1 ks, 31,5-32") - VESA držák Cena vyvolávacího systému NEzahrnuje: - Technická podpora a programové služby (tento poplatek se kalkuluje za celý rok). - Náklady na montáž - práce jsou realizovány jako individuální dodávka služeb, rozsah prací je závislý na konkrétních podmínkách a požadavcích zákazníka. Vyžádejte si detailní cenovou nabídku.
20 449 Kč vč. DPH,
16 900 Kč bez DPH
NA OBJEDNÁVKU
objednací kód:
510-051
výrobce:
CompuGroup Medical Česká republika s.r.o.

Vyvolávací systém LITE pro NEKLEPAT.CZ

nadstavbový vyvolávací systém LITE, který doplňuje čtečku NEKLEPAT.CZ
Když má pořadový systém do čekárny pošta a úřady, proč ho nemít i ve vaší ordinaci?

* Pro vyvolání pacienta je primárně použita kombinace příjmení pacienta a iniciály křestního jména.
* Vyžaduje minimální požadavky na hardwarové vybavení, lze ho propojit s vaším Full HD displejem/televizorem s HDMI vstupem.
* Vyvolání pacienta je doprovázeno zvukovým signálem a vyvolat lze až do 5ti ordinací najednou.
* Na obrazovce vyvolávacího systému můžete také umístit své prezentační video nebo reklamu z youtube. Více informací naleznete zde.

Jak tedy verze LITE přesně funguje?
1. Pacient se registruje ve čtečce NEKLEPAT CZ
2. Údaje o pacientovi jsou přeneseny z karty zdravotní pojišťovny do programu „Fronta pacientů“ nebo v integrované verzi ambulantního informačního systému (MEDICUS, PC DOKTOR, PC DENT, TURBOASISTENT SQL, AMICUS, DENTIST+)
3. Po aktivaci funkce "vyvolání pacienta" se lékaři/sestře nabídne dialog s přehledem informací, které budou zobrazeny na displeji v čekárně.
4. Po vyvolání pacienta se na obrazovce v čekárně zobrazí příjmení a iniciála křestního jména a nasměruje pacienta do ordinace.

Cena vyvolávacího systému zahrnuje:
- FULL HD Displej (1 ks, 31,5-32")
- VESA držák

Cena vyvolávacího systému NEzahrnuje:
- Technická podpora a programové služby (tento poplatek se kalkuluje za celý rok).
- Náklady na montáž - práce jsou realizovány jako individuální dodávka služeb, rozsah prací je závislý na konkrétních podmínkách a požadavcích zákazníka.

Vyžádejte si detailní cenovou nabídku.
Název Dostupnost Velikost
PDFProduktový katalog COMPEK MEDICAL SERVICES, s.r.o. (2021, CZ) Dostupné pro všechny uživatele. 37 MB

Vložení komentáře

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.