Zátěžové PC-EKG PADSY-EKG (ECG Top) s klidovým EKG, USB

Zátěžové PC-EKG PADSY-EKG (ECG Top) s klidovým EKG, USB
Zátěžové EKG včetně klidového SW Flashlight Scope ergometrie
Klidový elektrokardiograf Flashlight byl vyvinut pro každodenní použití v nemocnicích a privátních ambulancích. Díky jednoduchosti a přesnosti v detailech poskytuje EKG Flashlight svému uživateli během záznamu a analýzy maximální přehled o EKG vyšetření. • 12-svodový počítačový elektrokardiograf • automatický i manuální režim • délka EKG záznamu 10, 20, 30, 60, 120, 180 sekund • rozměření a interpretace HES • detekce odpadlých elektrod • komunikace s programy pro vedení ambulance (GDT 2.0) • archivace EKG-záznamů • možnost rozšíření systému o další diagnostické přístroje (PADSY) Přístroj umožňuje zobrazit na monitoru 3, 6 nebo 12-kanálový EKG-záznam a uživatel může do archivu ukládat 10, 20, 30, 60, 120 a 180 sekundové EKG stripy. Dále má k dispozici informaci o tepové frekvenci, použitých měřítcích a filtrech. Elektrokardiograf je rovněž vybaven funkcí pro detekci a indikování odpadlých elektrod. Softwarový modul pro analýzu provede automatické rozměření a interpretaci EKG-záznamu. Zárukou velmi přesného rozměření u EKG Flashlight je využití algoritmů interpretace HES. Zobrazují se průměrované QRS-komplexy všech 12 svodů, naměřené hodnoty intervalů a amplitud, tepová frekvence a srdeční osa. Pro dokonalé proměření QRS-komplexu je možno využít dvojrozměrné rozměřovací pravítko. EKG-záznam s rozměřením, interpretací a hodnocením lékaře je možno vytisknout na tiskárně ve formátu A4 a dále uložit pro archivaci ve svém PC. EKG zátěžové Medset Flashlight Ergo je obousměrně propojeno s hlavními ambulantními programy PC DOKTOR®, AMICUS®, Medicus, SmartMEDIX®, WinMedicalc, AIS a dalšími... Výrazně tak zjednodušuje a zefektivňuje práci v ambulanci či klinice. U tohoto produktu je naše společnost autorizována provádět zákonem předepsanou kontrolu: - 1x 2 roky - bezpečnostně - technická kontrola (zákon č. 268/2014 Sb.)
SKLADEM 3 ks
objednací kód:
810-232

Zátěžové PC-EKG PADSY-EKG (ECG Top) s klidovým EKG, USB

Zátěžové EKG včetně klidového SW Flashlight Scope ergometrie
Klidový elektrokardiograf Flashlight byl vyvinut pro každodenní použití v nemocnicích a privátních ambulancích. Díky jednoduchosti a přesnosti v detailech poskytuje EKG Flashlight svému uživateli během záznamu a analýzy maximální přehled o EKG vyšetření.

• 12-svodový počítačový elektrokardiograf
• automatický i manuální režim
• délka EKG záznamu 10, 20, 30, 60, 120, 180 sekund
• rozměření a interpretace HES
• detekce odpadlých elektrod
• komunikace s programy pro vedení ambulance (GDT 2.0)
• archivace EKG-záznamů
• možnost rozšíření systému o další diagnostické přístroje (PADSY)

Přístroj umožňuje zobrazit na monitoru 3, 6 nebo 12-kanálový EKG-záznam a uživatel může do archivu ukládat 10, 20, 30, 60, 120 a 180 sekundové EKG stripy. Dále má k dispozici informaci o tepové frekvenci, použitých měřítcích a filtrech. Elektrokardiograf je rovněž vybaven funkcí pro detekci a indikování odpadlých elektrod.

Softwarový modul pro analýzu provede automatické rozměření a interpretaci EKG-záznamu.
Zárukou velmi přesného rozměření u EKG Flashlight je využití algoritmů interpretace HES. Zobrazují se průměrované QRS-komplexy všech 12 svodů, naměřené hodnoty intervalů a amplitud, tepová frekvence a srdeční osa. Pro dokonalé proměření QRS-komplexu je možno využít dvojrozměrné rozměřovací pravítko.
EKG-záznam s rozměřením, interpretací a hodnocením lékaře je možno vytisknout na tiskárně ve formátu A4 a dále uložit pro archivaci ve svém PC.

EKG zátěžové Medset Flashlight Ergo je obousměrně propojeno s hlavními ambulantními programy PC DOKTOR®, AMICUS®, Medicus, SmartMEDIX®, WinMedicalc, AIS a dalšími... Výrazně tak zjednodušuje a zefektivňuje práci v ambulanci či klinice.

U tohoto produktu je naše společnost autorizována provádět zákonem předepsanou kontrolu:
- 1x 2 roky - bezpečnostně - technická kontrola (zákon č. 268/2014 Sb.)
Název Dostupnost Velikost
PDFProhlášení o shodě ECG Top Dostupné pouze pro přihlášené uživatele. 48.3 kB
PDFNávod k použití SW PADSY FLASHLIGHT SCOPE Dostupné pouze pro přihlášené uživatele. 5 MB
PDFNávod k použití jednotka ECG Top Dostupné pouze pro přihlášené uživatele. 1.4 MB
PDFNávod k použití SW Flashlight Scope ergometrie Dostupné pouze pro přihlášené uživatele. 8 MB
PDFNávod k použití SW PADSY v. 7.5 Dostupné pouze pro přihlášené uživatele. 4.7 MB

Obsah dodávky

Sklad. kód Počet Název
810-504 1x EKG jednotka ECG Top
815-207 1x Software Medset Flashlight ERGO, zátěžové EKG
815-104 1x Software Medset Flashlight, klidové EKG
815-105 1x SW automatické rozměření EKG, FLASHLIGHT
810-912 1x Kabel pacientský snapový, 10 žil. s DO, DSub
810-910 1x Adapter kabelu HDMI na DSUB
820-205 1x Návod k použití FLASHLIGHT ERGO od v2.10a EN
820-103 1x Návod k použití FLASHLIGHT od v3.5b EN

Vložení komentáře

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.