Záznamník AMTK SCANLIGHT III

Záznamník AMTK SCANLIGHT III
Přídavný pacientský záznamník AMTK k PADSY RR
24hodinový monitor krevního tlaku PADSY-RR (Scanlight) byl vyvinut pro každodenní použití v nemocnicích a privátních ambulancích. Díky spolehlivosti měření pacientského záznamníku a přehlednosti vyhodnocovacího programu umožňuje PADSY-RR (Scanlight) získat lékaři dokonalou představu o trendu krevního tlaku pacienta během celých 24 hodin. Základní vlastnosti: • 24hodinové monitorování krevního tlaku • oscilometrická metoda měření • tichý provoz pacientského záznamníku • jednoduchá obsluha • přehledný vyhodnocovací program • konfigurovatelná závěrečná zpráva • komunikace s programy pro vedení ambulance (GDT 2.0) • archivace záznamů • možnost rozšíření systému o další diagnostické přístroje (PADSY) • v ceně není zahrnuta instalace a zápůjčka před koupí Kvalita měření ověřena dle BHS a AAMI. Ambulantní monitor krevního tlaku (Holter TK) PADSY-RR je oboustranně propojen s hlavními ambulantními programy PC DOKTOR®, AMICUS®, Medicus, SmartMEDIX®, WinMedicalc, AIS a dalšími... Výrazně tak zjednodušuje a zefektivňuje práci v ambulanci či klinice. Měření krevního tlaku Přístroj využívá oscilometrickou metodu měření krevního tlaku, vyznačuje se velmi rychlým a tichým průběhem vlastního měření, umožňuje přesné nastavení denní a noční fáze pomocí pacientského tlačítka. Díky svým malým rozměrům a velmi tichému provozu je 24hodinové monitorování pro pacienta velmi šetrné. Analýza a hodnocení Softwarový modul pro analýzu záznamu dává uživateli mnoho možností zobrazení naměřených hodnot jak v grafech, tak tabulkách. Velmi dobrou orientaci umožňuje grafické zobrazení průběhu hodnot krevního tlaku a tepové frekvence v čase. Lékař tak může rychle získat přehled o překročení limitních hodnot. Pro jiný způsob pohledu na naměřené hodnoty program poskytuje zobrazení formou histogramů či rozptylů. Závěrečná zpráva a tisk Ovládací program umožňuje vytvořit různé varianty závěrečné zprávy, tvorbu předdefinovaných textových frází a zobrazení tiskového náhledu. Pacientský záznamník Záznamník SCANLIGHT III je plně kompatibilní se systémem PADSY-RR (PADSY Scanlight). Je vhodný pro ty zákazníky, kteří již mají buď jinou část systému PADSY nebo ty, kteří již používají PADSY RR (ambulantní monitorování krevního tlaku). U tohoto produktu je naše společnost autorizována provádět zákonem předepsané kontroly: 1× 2 roky – bezpečnostně-technická kontrola (zákon č. 375/2022 Sb.) 1× 2 roky – metrologické ověření (zákon č. 505/1990 Sb.)
SKLADEM 1 ks
objednací kód:
805-102
výrobce:
MEDSET Medizintechnik GmbH

Záznamník AMTK SCANLIGHT III

Přídavný pacientský záznamník AMTK k PADSY RR
24hodinový monitor krevního tlaku PADSY-RR (Scanlight) byl vyvinut pro každodenní použití v nemocnicích a privátních ambulancích. Díky spolehlivosti měření pacientského záznamníku a přehlednosti vyhodnocovacího programu umožňuje PADSY-RR (Scanlight) získat lékaři dokonalou představu o trendu krevního tlaku pacienta během celých 24 hodin.

Základní vlastnosti:
• 24hodinové monitorování krevního tlaku
• oscilometrická metoda měření
• tichý provoz pacientského záznamníku
• jednoduchá obsluha
• přehledný vyhodnocovací program
• konfigurovatelná závěrečná zpráva
• komunikace s programy pro vedení ambulance (GDT 2.0)
• archivace záznamů
• možnost rozšíření systému o další diagnostické přístroje (PADSY)
• v ceně není zahrnuta instalace a zápůjčka před koupí

Kvalita měření ověřena dle BHS a AAMI.

Ambulantní monitor krevního tlaku (Holter TK) PADSY-RR je oboustranně propojen s hlavními ambulantními programy PC DOKTOR®, AMICUS®, Medicus, SmartMEDIX®, WinMedicalc, AIS a dalšími... Výrazně tak zjednodušuje a zefektivňuje práci v ambulanci či klinice.

Měření krevního tlaku
Přístroj využívá oscilometrickou metodu měření krevního tlaku, vyznačuje se velmi rychlým a tichým průběhem vlastního měření, umožňuje přesné nastavení denní a noční fáze pomocí pacientského tlačítka. Díky svým malým rozměrům a velmi tichému provozu je 24hodinové monitorování pro pacienta velmi šetrné.

Analýza a hodnocení
Softwarový modul pro analýzu záznamu dává uživateli mnoho možností zobrazení naměřených hodnot jak v grafech, tak tabulkách. Velmi dobrou orientaci umožňuje grafické zobrazení průběhu hodnot krevního tlaku a tepové frekvence v čase. Lékař tak může rychle získat přehled o překročení limitních hodnot. Pro jiný způsob pohledu na naměřené hodnoty program poskytuje zobrazení formou histogramů či rozptylů.

Závěrečná zpráva a tisk
Ovládací program umožňuje vytvořit různé varianty závěrečné zprávy, tvorbu předdefinovaných textových frází a zobrazení tiskového náhledu.

Pacientský záznamník
Záznamník SCANLIGHT III je plně kompatibilní se systémem PADSY-RR (PADSY Scanlight). Je vhodný pro ty zákazníky, kteří již mají buď jinou část systému PADSY nebo ty, kteří již používají PADSY RR (ambulantní monitorování krevního tlaku).

U tohoto produktu je naše společnost autorizována provádět zákonem předepsané kontroly:
1× 2 roky – bezpečnostně-technická kontrola (zákon č. 375/2022 Sb.)
1× 2 roky – metrologické ověření (zákon č. 505/1990 Sb.)
Název Dostupnost Velikost
PDFProduktový katalog COMPEK MEDICAL SERVICES, s.r.o. (2021, CZ) Dostupné pro všechny uživatele. 37 MB
PDFNávod k použití custo screen 300 Dostupné pouze pro přihlášené uživatele. 2.3 MB
PDFProduktový list PADSY RR Scanlight III Dostupné pro všechny uživatele. 318.7 kB
PDFNávod k použití záznamník AMTK Scanlight III Dostupné pouze pro přihlášené uživatele. 601.8 kB
PDFNávod k použití čištění a dezinfekce záznamník AMTK Scanlight III Dostupné pouze pro přihlášené uživatele. 45.5 kB
PDFRychlý návod ke spuštění záznamníku AMTK Scanlight III Dostupné pouze pro přihlášené uživatele. 102.7 kB

Obsah dodávky

Sklad. kód Počet Název
805-202 1x SCANLIGHT III, záznamník
805-301 1x Manžeta standard pro AMTK Scanlight II/III, suchý zip, 24-32 cm
720-003 1x Manžeta pro holter tlaku Scanlight II/III, standard, suchý zip, 24-32 cm
805-351 1x Pouzdro pro záznamník AMTK Scanlight II/III
720-801 1x Pouzdro pro záznamník Medset Scanlight II/III

Vložení komentáře

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.