Příslušenství pro běhací pásy

Druhá barevná obrazovka

Přídavný barevný displej lze použít k zobrazení relevantních údajů na běhacím pásu nebo ergometru. Pro běhací pás lze zobrazit rychlost,nadmořskou výšku, dobu trvání testu a srdeční frekvenci (pokud jsou k dispozici) Pro ergometr lze zobrazit otáčky, výkon, čas a srdeční frekvenci (jsou-li k dispozici) Barevný displej jako druhou obrazovku lze objednat pouze v kombinaci s (programovatelnou) 7" řídicí jednotkou.

Naše společnost COMPEK MEDICAL SERVICES, s.r.o. je výrobcem Lode B.V. autorizována k provádění PBTK - pravidelné bezpečnostně technické kontroly, která musí být dle doporučení výrobce a zákona č. 375/2022 Sb. prováděna v intervalu 1 x ročně.

Chůze pozadu

Možnost obrácení směru pohybu pásu, umožňující chůzi dozadu. Rychlost pásu 5 km / h.

Snadná obsluha

Dálkové ovládání pro běhací pásy Lode. Může být použito pro řízení rychlosti a náklonu, stejně jako i pro spouštění a zastavování.   Poznámka: lze objednat pouze v kombinaci s řídící jednotkou 707-302/303 .

Běh z kopce

Možnost zvednout zadní stranu běhacího pásu až o -25 % . Poznámka: Nutno instalovat s option 934805

Vyšší bezpečnost

Prsní úvazek , který lze připojit k bezpečnostní zádržné rampě, zabraňuje pádu testované osoby, pacienta na pás. Bezpečnostní rampa se montuje na volitelná pevná boční madla běhacího pásu . Maximální hmotnost pacienta: 225 kg

Manuální ovládání běhacího pásu

Běhací pás lze ovládat pomocí řídicí jednotky s dotykovou obrazovkou. Uživatel může snadno nastavit požadovanou rychlost a sklon pásu a parametry zátěže. Ovládací jednotky je plně lokalizována do českého jazyka. Lze vizualizovat různé parametry: • skutečný a cílový úhel • skutečná a cílová rychlost • vzdálenost • čas • energie • režim • výška • heartrate (k dispozici pouze v kombinaci s možností HR) • BPM (pouze v kombinaci s volbou BPM) • SpO2 (pouze v kombinaci s možností SpO2).

Sjezdové běh

Možnost zvednout zadní stranu Valiant 2 mezi -10 a 0%. Tuto možnost nelze kombinovat s možností „Zpětná chůze“

Komfort pro pacienta i obsluhu

Pohodlná podpora paže pacienta umožňující měření krevního tlaku nebo aplikaci léků při zátěži. Opěrka rukou je použitelná pouze v kombinaci s bočními madly.

Bezpečné a flexibilní zábradlí

Volitelné boční zábradlí Lode, které lze nastavit v širokém rozsahu.

Originální příslušenství

Prodloužení bezpečnostní šňůry pro běhací pásy Lode, pro obézní pacienty.

Extra bezpečnost

Prsní úvazek (standardně velikost L), který lze připojit k bezpečnostní zádržné rampě, zabraňuje pádu testované osoby, pacienta na pás. Bezpečnostní rampa se montuje na volitelná pevná boční madla běžeckého pásu Maximální hmotnost pacienta: 225 kg Kompatibilní s běhacími pásy: Valiant 2 cpet Valiant 2 pediatric Valiant 2 rehab

1-12 produktů z 61