Příslušenství pro Klidové EKG

Skládaný papír do termotiskárny

Papír EKG Biocare IE6, skládaný, 112 mm x 140 mm x 160 listů

Nejkvalitnější EKG elektrody pro dlouhodobý monitoring

Jednorázové EKG elektrody H92SG jsou vhodné pro dlouhodobý monitoring, ale i poro ergometrické vyšetření. Tyto elektrody se vyznačují vysoce kvalitním senzorem Ag/AgCl, vodivým gelem a “patentkovým/snap” konektorem, který zaručuje jednoduché a spolehlivé připojení svodů. Základní vlastnosti: - nový „rychlý” pevný hydrogel - pěnový nosič - oválný tvar pro snažší umístění - patentový/snap konektor z nerezové oceli - velikost 57x34 mm - balení box 500ks / 10x sáček 50ks Pozn.: minimální odběr 500ks, při odběru celého kartonu (6.000ks) zvýhodněná cena (na dotaz) Doporučujeme k Holterům EKG: - Medset Telesmart-H - Medset Smart Recorder SR-PD-3 - custo Flash 500/510 Doporučujeme k ergometrickým systémům: - Medset PADSY-Ergo Flashlight - Medset PADSY-Ergo Zimmer CP4 - Medset PADSY-Ergo ECG-Top - custo cardio 300

Popis nejčastějších morfologických příznaků

Ulehčete si práci s interpretací HES pro diagnostiku EKG. Tento nástroj vám poskytne navrhovanou diagnózu možných patologických příznaků a pomůže vám při sestavování diagnózy.

Balónek hrudní elektrody.

Náhradní gumový balónek hrudní EKG elektrody, modrý, 24/30 30 mm.

Pacientský kabel 10 svodový

Pacientský kabel banánkový k 12-kanálovému PC- EKG Medset Flashlight Scope, EKG jednotce CardioPort Four, 10 svodů, konektor HDMI, s defibrilační ochranou.

DOPRAVA ZDARMA
Pacientský kabel custo ke klidovému EKG

Pacientský kabel pro EKG custo cardio 300 s HDMI konektorem, banánkovými koncovkami pro klidové EKG. Délka svodů: • R,L,F,N - ca. 1110 mm • C1-C6 - ca. 700 mm Kabel je kompatibilní s EKG jednotkami custo cardio 300 a custo cardio 300 BT.

DOPRAVA ZDARMA
Pacientský kabel custo ke klidovému i zátěžovému EKG

Pacientský kabel pro EKG custo cardio 300 s HDMI konektorem, kleštinkovými koncovkami pro klidové EKG i ergometrii Délka svodů: • R,L,F,N - ca. 1110 mm • C1-C6 - ca. 700 mm Kabel je kompatibilní s EKG jednotkami custo cardio 300 a custo cardio 300 BT. ,

DOPRAVA ZDARMA

Naše společnost COMPEK MEDICAL SERVICES, s.r.o. je výrobcem EKG systémů: - Medset Medizintechnik GmBH. - custo med GmbH. - Biocare,Ltd. autorizována k provádění PBTK - pravidelné bezpečnostně technické kontroly, která musí být dle zákona č. 268/2014 Sb. prováděna v intervalu 1 x 2 roky.

Multifunkční hrudní EKG elektroda

Multifunkční hrudní EKG elektroda použitelná pro různé modely EKG s otvorem pro připojení pacientského banánkového kabelu a utahovacím šroubkem. K doddání jednotlivě nebo v sadě po 6 ks. Materiál Ag/AgCl. Dostupné i náhradní samostatné gumové balonky.

Multifunkční EKG končetinové elektrody

Multifunkční EKG končetinové elektrody použitelné pro různé modely EKG s otvorem pro připojení banánkového pacientského kabelu a šroubkem na dotažení. Sada 4 ks.

Ochranné pouzdro pro EKG jednotku custo cardio 300

Ochranné pouzdro pro EKG jednotku custo cardio 300 včetně pásku kolem pasu.

Pacientský kabel 10 svodový

Pacientský kabel banánkový k 12-kanálovému PC- EKG Medset Flashlight, EKG jednotce Flashlight USB, 10 svodů, konektor DSun, bez defibrilační ochrany.

DOPRAVA ZDARMA

1-12 produktů z 12