15. KONGRES PRIMÁRNÍ PÉČE, HOTEL CLARION PRAHA

15. KONGRES PRIMÁRNÍ PÉČE, HOTEL CLARION PRAHA

Ani chladné, již podzimně se tvářící počasí nás nemohlo zmrazit naše nadšení z jubilejního, již 15. Kongresu primární péče. Tomu patřily nejen krásné prostory pražského Clarion Congress Hotelu, ale také hned dva dny – pátek a sobota, tedy 17. a 18. září.

 

Stejně jako v loňských ročnících, ani letos nemohl na tomto kongresu chybět ani COMPEK. Přípravu jsme pojali zodpovědně, nic jsme nepodcenili a do Prahy se vydali s týmem 7 lidí, 3 lightbannerů, 6 katalogů, akční nabídkou a hned 10 přístrojů na ukázku i vyzkoušení.

Poctivá příprava byla základem pro to, aby se kongres dal označit za úspěšný. Počet účastníků přeskočil tisícovku a odvážíme si nejen nové kontakty, známosti a znalosti, ale také spoustu obchodních nabídek.

 

A jak probíhala naše účast?

Náš stánek COMPEK nabídl maximální efektivitu. Účastníci si mohli prohlédnout a případně i vyzkoušet holter tlaku, měření kotníkových tlaků (ABI), oxymetr, spirometr, tonometr, klidové EKG, lékařskou váhu a dokonce i podtlakové elektrody. Kvalitní nabídka generovala poptávku nejen ve formě skutečných poptávek, ale i v zástupu účastníků, kteří náš stánek zaplnili a zajímali se o produkty.

 

Druhým důležitým prvkem naší účasti byly hned 2 workshopy, které jsme si pro účastníky připravili.

První workshop na téma Měření ABI v každodenní praxi VPL uvedl Ing. Vladimír Šik a prezentaci měl MUDr. Karel Roztočil, CSc. (angiolog z pražského IKEMu). Měření ABI (měření kotníkových tlaků) přístrojem boso ABI-systém 100 tak bylo nejen odborně vysvětleno, ale i prakticky vyzkoušeno na jednom z našich kolegů. Vyšetření proběhlo v pořádku (a také jako obvykle rychle – 1 minuta – a bezbolestně), naměřené hodnoty tlaků nevybočily z normálu a můžeme tak říci, že práce v COMPEKu je zdravotně nezávadná a kolega u nás může dál v klidu pracovat. :-)

Druhý workshop se nesl v duchu tématu Tlakový holter v ordinaci VPL. Hlavním řečníkem a průvodcem byl Petr Čermák a pozvání se svou prezentací přijala MUDr. Hana Skalická, CSc. (vedoucí lékařka zdravotnického zařízení Kardioambulance s.r.o.). Nechyběla ani praktická ukázka holteru boso TM-2450 a to za přihlížení velmi početného publika, což nás opravdu mile potěšilo.

Jako poděkování všem účastníkům, kteří navštívili workshopy COMPEKu, jsme jim předali slevový voucher, který dokonce mohou zkombinovat i s akční nabídkou, kterou jsme v návaznosti právě na 15. Kongres primární péče připravili.

 

Jsme opravdu rádi, že už se můžeme opět setkávat tváří v tvář, i když naše tváře jsou často stále zahaleny do roušek. Osobní setkání je nejen v našem oboru zkrátka nenahraditelné. Jak to vypadalo přímo na místě se můžete podívat v této fotogalerii.

 

Těšíme se brzy na dalších akcích!
tým COMPEK