Kongresy bohužel ne, akční nabídka od COMPEKu ano!

Kongresy bohužel ne, akční nabídka od COMPEKu ano!

Přinášíme akční nabídku na hned několik položek v našem bohatém portfóliu.

S odchodem posledních zbytků zimy tradičně začínala sezona kongresů – lékařských kongresů i kongresů pro dodavatele zdravotnické techniky.

Dnes se bohužel na tyto akce v COMPEKu nechystáme, protože jejich konání je stále omezené. Společně jsme přišli o Kongres primární péče i Jarní interaktivní konferenci (oboje Praha), stejně tak o brněnský Výroční sjezd ČKS. A náhrada v podobě online konferencí není to samé, natož, aby to bylo to pravé ořechové.

Ačkoliv tedy doba kongresová spí, lékaři a zdravotnická zařízení naopak jedou na 120 %. Mnohdy i na 200 %. Svět, kde je třeba zdravotní techniky, lékařského materiálu i pracovního softwaru se v žádném případě nezastavil. Proto jsme se nezastavili ani my v COMPEKu.

A i když jste zvyklí na akce, které jsou navázané na naše prezentace před kongresovým publikem, doba si žádá změny a my Vás – lékaře, zdravotnická zařízení a ordinace, odbornou i laickou veřejnost – nenecháme čekat.

Přinášíme akční nabídku na hned několik položek v našem bohatém portfóliu. Jmenovitě jde o novinku pro ambulantní monitoring TK – boso TM-2450, dostalo se na oblíbený přístroj měřící kotníkové tlaky boso ABI-Systém 100, neopomenuli jsme klidové počítačové EKG ani spirometry, doba covidová vsunula do nabídky také pulzní oxymetry.
 
A to není zdaleka všechno, akční cenu najdete i u AEDlékařských vah, fonendoskopů, profesionálních tonometrů nejen do Vaší ordinace, ale i tonometrů pro Vaše pacienty na pohodlné domácí použití.

Více se dozvíte v našem letáku, který pro Vás máme samozřejmě i v elektronické podobě.
Akce je prodloužena až do 13. června 2021 a my věříme, že do té doby si určitě vyberete.

Kdybyste měli jakýkoliv dotaz, jsme tu samozřejmě pro Vás a kontaktovat nás můžete třeba i přes chatbota na našem webu/e-shopu.

Pěkný den Vám za tým COMPEKu přeje
Petr Čermák