Rozšiřující moduly

Doplňkový modul pro zátěžové testy u plaveckých sportů

- revoluční řešení pro CPET testy v bazénu - unikátní systém pro analýzu dýchacích plynů při plavání - tři různé šnorchly pro různé plavecké styly a další patentované funkce a komponenty - systém obsahuje snímač pro měření SF pod vodou - vysoušecí systém pro odvádění vlhkosti

Doplňkový modul Canopy pro přístroj Cortex Metalyzer

- kompletní systém pro RMR/BMR testy - měření bazálního (BMR) a klidového (RMR) metabolismu bez omezení maskou - plně automatická kontrola ventilace v Canopy, automatické alarmy s hlukovým varováním obsluhy - snadné čištění a desinfekce

Novinka
Aktivační Licence ľ mc 3000 Interface

softwarová licence pro MSS studio

Jedná se o volitelnou softwarovou licenci pro program MetaSoft Studio, který je kompatibilní s přístroji Cortex Metalyzer a Cortex MetaMax. Licence "Hodnocení výkonnosti" umožňuje určení optimálních tréninkových zón dle ventilačních prahů a VO2max zjištěných při CPET testu. Licence umožňuje automaticky generovat zóny s možností manuální úpravy uživatelem a dlouhodobý monitoring výkonnosti jako motivaci pro trénink.

Meta Soft Studio Network License Basic

softwarová licence pro MSS

Jedná se o volitelnou softwarovou licenci pro program MetaSoft Studio, který je kompatibilní s přístroji Cortex Metalyzer a Cortex MetaMax. Licence umožňuje měření energetické rovnováhy a stanovení vhodné intenzity zátěže pro optimální spalování tuků. Výpočet zón tepové frekvence lze využít pro zvýšení efektivity metabolismu a stanovení míry spalování tuků a sacharidů při různých intenzitách zátěže.

softwarová licence pro MSS

Jedná se o volitelnou softwarovou licenci pro program MetaSoft Studio, který je kompatibilní s přístroji Cortex Metalyzer a Cortex MetaMax. Licence umožňuje provádět testy klidové spirometrie - VC test, FVC test, MVV test. Licence umožňuje porovnání a sledování vývoje výsledků v čase. Test usilovné vitální kapacity plic je základní součástí licence pro software MetaSoft Studio. Využivá se k zaznamenaní křivky Průtok-objem před, během CPET testu, i po něm. Lze provést více manévrů a výbrat ten nejvhodnější.

softwarová licence pro MSS

Jedná se o volitelnou softwarovou licenci pro program MetaSoft Studio, který je kompatibilní s přístroji Cortex Metalyzer a Cortex MetaMax. Licence umožňuje měření energetické rovnováhy prostřednictvím BMR nebo RMR testů. Výpočet parametrů pro stanovení optimálního denního příjmu kalorií poskytuje informace, například pro tvorbu individuálních nutričních plánů.

SW licence pro propojení systémů s EKG systémy

Jedná se o volitelnou softwarovou licenci pro program MetaSoft Studio, který je kompatibilní s přístroji Cortex Metalyzer a Cortex MetaMax. Licence "rozhraní pro 12-kanálové EKG" umožňuje propojit MetaSoft Studio s ergometrickými softwary jiných výrobců. Tata licence není kompatibilní s ergometrií Custo. Pro propojení s Custo diagnostics je třeba licence "Metacontrol 3000".

1-9 produktů z 9