NÁSTUPCE TELESMARTU: ECG TIME a ECG TIME S – NYNÍ SE SLEVOU –10 %

NÁSTUPCE TELESMARTU: ECG TIME a ECG TIME S – NYNÍ SE SLEVOU –10 %

Tomu říkáme odejít na vrcholu!

25. 10. jsme pustili do světa zprávu o odcházení oblíbeného strážce srdeční činností – záznamníku Telesmart. Stačilo Vám 10 dnů a nám nezbyl ve skladu (ani v ruce) jediný kus.

Telesmart už tedy slouží v ordinacích po celé republice, kdo ho ale nahradí v naší nabídce? Mladší, kompaktnější a modernější holterovské záznamníky ECG Time ECG Time S. Pojďme si je v krátkosti představit.

 

ECG Time – to je malý a lehký záznamník, který v kompaktním těle nabízí nejnovější a nejmodernější technologie pro holtery EKG. Pacientovi nabízí maximální komfort, lékařům špičkovou kvalitu záznamu, obsluze pak jednoduché a intuitivní ovládání.

ECG Time S – jakým slovem by tento mini holterovský záznamník označil britský novinář (proslavený sérií TopGear) Jeremy Clarkson? „Výýýýkon!“ ECG Time S v sobě spojuje unikátní pohodlí a masivní výkon. Zcela bez kabelů, s nicotnou hmotností, ergonomickým tvarem, a přitom možností uložit s jednou baterií až 9denní záznam.

Na záznamníky nyní můžete využít zaváděcí akční cenu –10 %, a to až do 30. listopadu 2021!

 

Pokrok nezastavíme (a že jsme za něj ve zdravotnictví opravdu rádi), ale nabídnout Vám nejmodernější, odzkoušené a přínosné přístroje pro kontrolu zdraví Vás i Vašich pacientů, to nám dělá opravdu radost.

 

Příslušenství k záznamníku Telesmart je v naší nabídce stále k dispozici!