AMTK PADSY-RR (Scanlight), vč. SW

AMTK PADSY-RR (Scanlight), vč. SW
Kompletní systém pro 24hod. monitorování TK
24-hodinový monitor krevního tlaku Scanlight III byl vyvinut pro každodenní použití v nemocnicích a privátních ambulancích. Díky spolehlivosti měření pacientského záznamníku a přehlednosti vyhodnocovacího programu umožňuje Scanlight III získat lékaři dokonalou představu o trendu krevního tlaku pacienta během celých 24 hodin. Součástí dodávky je obslužný SW PADSY-RR. Ambulantní monitor krevního tlaku (Holter TK) PADSY-RR (Scanlight) je oboustranně propojen s hlavními ambulantními programy PC DOKTOR®, AMICUS®, Medicus, SmartMEDIX®, WinMedicalc, AIS a dalšími... Výrazně tak zjednodušuje a zefektivňuje práci v ambulanci či klinice. Základní charakteristika: • 24-hodinové monitorování krevního tlaku • oscilometrická metoda měření • tichý provoz pacientského záznamníku • jednoduchá obsluha • přehledný vyhodnocovací program • konfigurovatelná závěrečná zpráva • komunikace s programy pro vedení ambulance (GDT 2.0) • archivace záznamů • možnost rozšíření systému o další diagnostické přístroje (PADSY) • v ceně není zahrnuta instalace a zápůjčka před koupí Kvalita měření ověřena dle BHS a AAMI. Měření krevního tlaku: Přístroj využívá oscilometrickou metodu měření krevního tlaku, vyznačuje se velmi rychlým a tichým průběhem vlastního měření, umožňuje přesné nastavení denní a noční fáze pomocí pacientského tlačítka. Díky svým malým rozměrům a velmi tichému provozu je 24-hodinové monitorování pro pacienta velmi šetrné. Analýza hodnocení: Softwarový modul pro analýzu záznamu dává uživateli mnoho možností zobrazení naměřených hodnot jak v grafech, tak tabulkách. Velmi dobrou orientaci umožňuje grafické zobrazení průběhu hodnot krevního tlaku a tepové frekvence v čase. Lékař tak může rychle získat přehled o překročení limitních hodnot. Pro jiný způsob pohledu na naměřené hodnoty program poskytuje zobrazení formou histogramů či rozptylů. Závěrečná zpráva a tisk: Ovládací program umožňuje vytvořit různé varianty závěrečné zprávy, tvorbu předdefinovaných textových frází a zobrazení tiskového náhledu. Naše společnost je autorizována provádět zákonem předepsané kontroly v intervalu 1 x 2roky : - bezpečnostně - technická kontrola (zákon č. 268/2014 Sb.) - metrologické ověření (zákon č. 505/1990 Sb.)
SKLADEM 2 ks
objednací kód:
805-003
výrobce:
MEDSET Medizintechnik GmbH

AMTK PADSY-RR (Scanlight), vč. SW

Kompletní systém pro 24hod. monitorování TK
24-hodinový monitor krevního tlaku Scanlight III byl vyvinut pro každodenní použití v nemocnicích a privátních ambulancích. Díky spolehlivosti měření pacientského záznamníku a přehlednosti vyhodnocovacího programu umožňuje Scanlight III získat lékaři dokonalou představu o trendu krevního tlaku pacienta během celých 24 hodin.

Součástí dodávky je obslužný SW PADSY-RR.

Ambulantní monitor krevního tlaku (Holter TK) PADSY-RR (Scanlight) je oboustranně propojen s hlavními ambulantními programy PC DOKTOR®, AMICUS®, Medicus, SmartMEDIX®, WinMedicalc, AIS a dalšími... Výrazně tak zjednodušuje a zefektivňuje práci v ambulanci či klinice.

Základní charakteristika:

• 24-hodinové monitorování krevního tlaku
• oscilometrická metoda měření
• tichý provoz pacientského záznamníku
• jednoduchá obsluha
• přehledný vyhodnocovací program
• konfigurovatelná závěrečná zpráva
• komunikace s programy pro vedení ambulance (GDT 2.0)
• archivace záznamů
• možnost rozšíření systému o další diagnostické přístroje (PADSY)
• v ceně není zahrnuta instalace a zápůjčka před koupí

Kvalita měření ověřena dle BHS a AAMI.

Měření krevního tlaku:
Přístroj využívá oscilometrickou metodu měření krevního tlaku, vyznačuje se velmi rychlým a tichým průběhem vlastního měření, umožňuje přesné nastavení denní a noční fáze pomocí pacientského tlačítka. Díky svým malým rozměrům a velmi tichému provozu je 24-hodinové monitorování pro pacienta velmi šetrné.


Analýza hodnocení:
Softwarový modul pro analýzu záznamu dává uživateli mnoho možností zobrazení naměřených hodnot jak v grafech, tak tabulkách. Velmi dobrou orientaci umožňuje grafické zobrazení průběhu hodnot krevního tlaku a tepové frekvence v čase. Lékař tak může rychle získat přehled o překročení limitních hodnot. Pro jiný způsob pohledu na naměřené hodnoty program poskytuje zobrazení formou histogramů či rozptylů.

Závěrečná zpráva a tisk:
Ovládací program umožňuje vytvořit různé varianty závěrečné zprávy, tvorbu předdefinovaných textových frází a zobrazení tiskového náhledu.

Naše společnost je autorizována provádět zákonem předepsané kontroly v intervalu 1 x 2roky :

- bezpečnostně - technická kontrola (zákon č. 268/2014 Sb.)
- metrologické ověření (zákon č. 505/1990 Sb.)
Druh Název
Produktový list Produktový list PADSY RR Scanlight III
Návod k použití Návod k použití SW PADSY v. 7.5
Návod k použití Návod k použití SW PADSY-RR, AMTK Scanlight II
Návod k použití Návod k použití záznamník AMTK Scanlight III
Návod k použití Návod k použití čištění a dezinfekce záznamník AMTK Scanlight III
Návod k použití Rychlý návod ke spuštění záznamníku AMTK Scanlight III
Prohlášení o shodě Prohlášení o shodě Medset SW PADSY, Scanlight III, Spirosound

Obsah dodávky

Sklad. kód Počet Název
805-102 1x Záznamník AMTK SCANLIGHT III
805-202 1x SCANLIGHT III, záznamník
805-301 1x Manžeta standard pro AMTK Scanlight II/III, suchý zip, 24-32 cm
805-351 1x Pouzdro pro záznamník AMTK Scanlight II/III
820-353 1x Návod k použití SCANLIGHT III (záznamník), EN
815-301 1x Software Medset Holter TK (AMTK), Scanlight
820-304 1x Návod k použití SCANLIGHT od v1.9b EN

Vložení komentáře

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.