AMTK PADSY-RR (Scanlight), vč. SW

AKCE
AMTK PADSY-RR (Scanlight), vč. SW
AMTK PADSY-RR (Scanlight), vč. SW
Kompletní systém pro 24hod. monitorování TK
24hodinový monitor krevního tlaku Scanlight III byl vyvinut pro každodenní použití v nemocnicích a privátních ambulancích. Díky spolehlivosti měření pacientského záznamníku a přehlednosti vyhodnocovacího programu umožňuje Scanlight III získat lékaři dokonalou představu o trendu krevního tlaku pacienta během celých 24 hodin. Součástí dodávky je obslužný SW PADSY-RR. Kvalita měření ověřena dle BHS a AAMI. Ambulantní monitor krevního tlaku (Holter TK) PADSY-RR (Scanlight) je oboustranně propojen s hlavními ambulantními programy PC DOKTOR®, AMICUS®, Medicus, SmartMEDIX®, WinMedicalc, AIS a dalšími... Výrazně tak zjednodušuje a zefektivňuje práci v ambulanci či klinice. Základní charakteristika: • 24hodinové monitorování krevního tlaku • oscilometrická metoda měření • tichý provoz pacientského záznamníku • jednoduchá obsluha • přehledný vyhodnocovací program • konfigurovatelná závěrečná zpráva • komunikace s programy pro vedení ambulance (GDT 2.0) • archivace záznamů • možnost rozšíření systému o další diagnostické přístroje (PADSY) • v ceně není zahrnuta instalace a zápůjčka před koupí Měření krevního tlaku: Přístroj využívá oscilometrickou metodu měření krevního tlaku, vyznačuje se velmi rychlým a tichým průběhem vlastního měření, umožňuje přesné nastavení denní a noční fáze pomocí pacientského tlačítka. Díky svým malým rozměrům a velmi tichému provozu je 24-hodinové monitorování pro pacienta velmi šetrné. Analýza hodnocení: Softwarový modul pro analýzu záznamu dává uživateli mnoho možností zobrazení naměřených hodnot jak v grafech, tak tabulkách. Velmi dobrou orientaci umožňuje grafické zobrazení průběhu hodnot krevního tlaku a tepové frekvence v čase. Lékař tak může rychle získat přehled o překročení limitních hodnot. Pro jiný způsob pohledu na naměřené hodnoty program poskytuje zobrazení formou histogramů či rozptylů. Závěrečná zpráva a tisk: Ovládací program umožňuje vytvořit různé varianty závěrečné zprávy, tvorbu předdefinovaných textových frází a zobrazení tiskového náhledu. U tohoto produktu je naše společnost autorizována provádět zákonem předepsané kontroly: 1× 2 roky – bezpečnostně-technická kontrola (zákon č. 375/2022 Sb.) 1× 2 roky – metrologické ověření (zákon č. 505/1990 Sb.)
Původní cena: 49 900 Kč ušetříte 4 990 Kč
Akční cena: 44 910 Kč vč. DPH,
37 116 Kč bez DPH
NA OBJEDNÁVKU
objednací kód:
805-003
výrobce:
MEDSET Medizintechnik GmbH

AMTK PADSY-RR (Scanlight), vč. SW

Kompletní systém pro 24hod. monitorování TK
24hodinový monitor krevního tlaku Scanlight III byl vyvinut pro každodenní použití v nemocnicích a privátních ambulancích. Díky spolehlivosti měření pacientského záznamníku a přehlednosti vyhodnocovacího programu umožňuje Scanlight III získat lékaři dokonalou představu o trendu krevního tlaku pacienta během celých 24 hodin.

Součástí dodávky je obslužný SW PADSY-RR.

Kvalita měření ověřena dle BHS a AAMI.

Ambulantní monitor krevního tlaku (Holter TK) PADSY-RR (Scanlight) je oboustranně propojen s hlavními ambulantními programy PC DOKTOR®, AMICUS®, Medicus, SmartMEDIX®, WinMedicalc, AIS a dalšími... Výrazně tak zjednodušuje a zefektivňuje práci v ambulanci či klinice.

Základní charakteristika:
• 24hodinové monitorování krevního tlaku
• oscilometrická metoda měření
• tichý provoz pacientského záznamníku
• jednoduchá obsluha
• přehledný vyhodnocovací program
• konfigurovatelná závěrečná zpráva
• komunikace s programy pro vedení ambulance (GDT 2.0)
• archivace záznamů
• možnost rozšíření systému o další diagnostické přístroje (PADSY)
• v ceně není zahrnuta instalace a zápůjčka před koupí

Měření krevního tlaku:
Přístroj využívá oscilometrickou metodu měření krevního tlaku, vyznačuje se velmi rychlým a tichým průběhem vlastního měření, umožňuje přesné nastavení denní a noční fáze pomocí pacientského tlačítka. Díky svým malým rozměrům a velmi tichému provozu je 24-hodinové monitorování pro pacienta velmi šetrné.

Analýza hodnocení:
Softwarový modul pro analýzu záznamu dává uživateli mnoho možností zobrazení naměřených hodnot jak v grafech, tak tabulkách. Velmi dobrou orientaci umožňuje grafické zobrazení průběhu hodnot krevního tlaku a tepové frekvence v čase. Lékař tak může rychle získat přehled o překročení limitních hodnot. Pro jiný způsob pohledu na naměřené hodnoty program poskytuje zobrazení formou histogramů či rozptylů.

Závěrečná zpráva a tisk:
Ovládací program umožňuje vytvořit různé varianty závěrečné zprávy, tvorbu předdefinovaných textových frází a zobrazení tiskového náhledu.

U tohoto produktu je naše společnost autorizována provádět zákonem předepsané kontroly:
1× 2 roky – bezpečnostně-technická kontrola (zákon č. 375/2022 Sb.)
1× 2 roky – metrologické ověření (zákon č. 505/1990 Sb.)
Název Dostupnost Velikost
PDFProduktový katalog COMPEK MEDICAL SERVICES, s.r.o. (2021, CZ) Dostupné pro všechny uživatele. 37 MB
PDFProduktový list PADSY RR Scanlight III Dostupné pro všechny uživatele. 318.7 kB
PDFNávod k použití SW PADSY v. 7.5 Dostupné pouze pro přihlášené uživatele. 4.7 MB
PDFNávod k použití SW PADSY-RR, AMTK Scanlight II Dostupné pouze pro přihlášené uživatele. 4.2 MB
PDFNávod k použití záznamník AMTK Scanlight III Dostupné pouze pro přihlášené uživatele. 601.8 kB
PDFNávod k použití čištění a dezinfekce záznamník AMTK Scanlight III Dostupné pouze pro přihlášené uživatele. 45.5 kB
PDFRychlý návod ke spuštění záznamníku AMTK Scanlight III Dostupné pouze pro přihlášené uživatele. 102.7 kB
PDFProhlášení o shodě Medset SW PADSY, Scanlight III, Spirosound Dostupné pouze pro přihlášené uživatele. 443.4 kB

Obsah dodávky

Sklad. kód Počet Název
805-202 1x SCANLIGHT III, záznamník
720-003 1x Manžeta pro holter tlaku Scanlight II/III, standard, suchý zip, 24-32 cm
805-351 1x Pouzdro pro záznamník AMTK Scanlight II/III
815-301 1x Software Medset Holter TK (AMTK), Scanlight

Vložení komentáře

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.