Ergometr Lode Brachumera Sport s PFM

Ergometr Lode Brachumera Sport s PFM
ergometr pro zátěžové testy s využitím paží
Moderní a spolehlivý pažní ergometr, který lze řídit manuálně nebo externím zařízením, se využívá v olympijských a profesionálních sportech, kde hlavní roli hrají svaly paží a ramen, jako je kajaking a plavání. Může být připojen k programu Lode Ergometry Manager (LEM) pro správu dat, vytváření a provádění zátěžových testů. Tento ergometr má vestavěnou technologii modifikované tenzometrie, která měří síly vyvíjené na pedály během cvičení a je dodávána s detekcí úhlu. Možnost nezávislého měření sil levé i pravé paže odděleně. Bezdrátový přenos výsledků do PC, lze přenést pomocí Bluetooth. Přístroj lze rovněž ovládat z EKG, ergometrického nebo spiroergometrického systému. - snadná obsluha - spolehlivé zátěžové testy - zátěž až 2500 W - měření zátěže na L a P klice každé 2°otáčení - speciální analýza zátěže a výsledků - polární grafy - program LEM a modul PFM
NA OBJEDNÁVKU
objednací kód:
708-254
výrobce:
Lode B.V.

Ergometr Lode Brachumera Sport s PFM

ergometr pro zátěžové testy s využitím paží
Moderní a spolehlivý pažní ergometr, který lze řídit manuálně nebo externím zařízením, se využívá v olympijských a profesionálních sportech, kde hlavní roli hrají svaly paží a ramen, jako je kajaking a plavání. Může být připojen k programu Lode Ergometry Manager (LEM) pro správu dat, vytváření a provádění zátěžových testů.

Tento ergometr má vestavěnou technologii modifikované tenzometrie, která měří síly vyvíjené na pedály během cvičení a je dodávána s detekcí úhlu. Možnost nezávislého měření sil levé i pravé paže odděleně. Bezdrátový přenos výsledků do PC, lze přenést pomocí Bluetooth. Přístroj lze rovněž ovládat z EKG, ergometrického nebo spiroergometrického systému.

- snadná obsluha
- spolehlivé zátěžové testy
- zátěž až 2500 W
- měření zátěže na L a P klice každé 2°otáčení
- speciální analýza zátěže a výsledků
- polární grafy
- program LEM a modul PFM
Název Dostupnost Velikost
PDFProhlaseni_o_shode_LODE_20210525pdf Dostupné pouze pro přihlášené uživatele. 5.2 MB
PDFProduktový katalog COMPEK MEDICAL SERVICES, s.r.o. (2021, CZ) Dostupné pro všechny uživatele. 37 MB
PDFProduktový list ergometr Lode Brachumera Sport s PFM Dostupné pro všechny uživatele. 540.7 kB
PDFNávod k použití ergometr Lode Brachumera Sport s PFM Dostupné pouze pro přihlášené uživatele. 1.4 MB

Vložení komentáře

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.