Modul měření srdeční frekvence Bluetooth

Modul měření srdeční frekvence Bluetooth
Měření srdeční frekvence v širokém rozsahu
Modul udává srdeční frekvenci v tepech za minutu na displeji řídicí jednotky a nabízí možnost testování nebo cvičení řízeného srdečním rytmem u všech modelů běhacích pásů a ergometrů Lode. Díky Bluetooth technologii lze srdeční frekvenci přijímat na dlouhou vzdálenost, až 10 metrů, bez rušení. Testovaná osoba má na sobě hrudní pás se senzorem. Lze jej objednat pouze v kombinaci s (programovatelnými) řídicími jednotkami s dotykovou obrazovkou 707-302/303 (pro běhací pásy) a 708-451/452 (pro ergometry) Dodávka zahrnuje 1 hrudní pás Suunto. Upozornění: Tento modul NENÍ vhodný pro spuštění měření krevního tlaku. Chcete-li měřit srdeční frekvenci v kombinaci s krevním tlakem, můžete použít signál srdeční frekvence vlastního balíčku (# 945888). Možnost Bluetooth HR pak není možná.
NENÍ SKLADEM
objednací kód:
708-511
výrobce:
Lode B.V.

Modul měření srdeční frekvence Bluetooth

Měření srdeční frekvence v širokém rozsahu
Modul udává srdeční frekvenci v tepech za minutu na displeji řídicí jednotky a nabízí možnost testování nebo cvičení řízeného srdečním rytmem u všech modelů běhacích pásů a ergometrů Lode. Díky Bluetooth technologii lze srdeční frekvenci přijímat na dlouhou vzdálenost, až 10 metrů, bez rušení.


Testovaná osoba má na sobě hrudní pás se senzorem. Lze jej objednat pouze v kombinaci s (programovatelnými) řídicími jednotkami s dotykovou obrazovkou 707-302/303 (pro běhací pásy) a 708-451/452 (pro ergometry) Dodávka zahrnuje 1 hrudní pás Suunto.


Upozornění: Tento modul NENÍ vhodný pro spuštění měření krevního tlaku. Chcete-li měřit srdeční frekvenci v kombinaci s krevním tlakem, můžete použít signál srdeční frekvence vlastního balíčku (# 945888). Možnost Bluetooth HR pak není možná.

Vložení komentáře

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.