NOVÝ Ergometr Lode Excalibur Sport

NOVÝ Ergometr Lode Excalibur Sport
Chytřejší, lepší, silnější!
Díky své nepřekonatelné přesnosti a spolehlivosti se Excalibur Sport prokázal jako zlatý standard v ergometrii již od roku 1985. Svět se však stále otáčí a vývoj se nikdy nezastaví. Proto nyní hrdě představujeme nový Lode Excalibur Sport: Chytřejší, lepší a silnější! Stále věrný svému dědictví, ale v kombinaci s inovativními novými funkcemi, které splňují nejnovější a budoucí požadavky moderního sportovního lékařství a výzkumu, aby sportovcům umožnili být silnější a lepší díky inteligentnějšímu využití technologie lidského výkonu. Univerzální ergometr Nový ergometr Lode Excalibur Sport je nezbytnou součástí sportovní medicíny nebo výzkumné laboratoře, protože jej lze použít k testování všech typů sportovců. Ergometr umožňuje různé testy, jako je test Wingate test, izokinetické testy, testy vysoké intenzity (HIT) a časové zkoušky. Kromě toho jej lze použít také pro testování CPET a nastavení posedu. - 7 "ovládací jednotka - robustní ergometr - zátěž až 3000 W - elektronicky nastavitelné sedlo a řídítka - kompatibilní se EKG a spiroergometrickými systémy
NA OBJEDNÁVKU
objednací kód:
708-111
výrobce:
Lode B.V.

NOVÝ Ergometr Lode Excalibur Sport

Chytřejší, lepší, silnější!
Díky své nepřekonatelné přesnosti a spolehlivosti se Excalibur Sport prokázal jako zlatý standard v ergometrii již od roku 1985. Svět se však stále otáčí a vývoj se nikdy nezastaví. Proto nyní hrdě představujeme nový Lode Excalibur Sport: Chytřejší, lepší a silnější! Stále věrný svému dědictví, ale v kombinaci s inovativními novými funkcemi, které splňují nejnovější a budoucí požadavky moderního sportovního lékařství a výzkumu, aby sportovcům umožnili být silnější a lepší díky inteligentnějšímu využití technologie lidského výkonu.

Univerzální ergometr
Nový ergometr Lode Excalibur Sport je nezbytnou součástí sportovní medicíny nebo výzkumné laboratoře, protože jej lze použít k testování všech typů sportovců. Ergometr umožňuje různé testy, jako je test Wingate test, izokinetické testy, testy vysoké intenzity (HIT) a časové zkoušky. Kromě toho jej lze použít také pro testování CPET a nastavení posedu.

- 7 "ovládací jednotka
- robustní ergometr
- zátěž až 3000 W
- elektronicky nastavitelné sedlo a řídítka
- kompatibilní se EKG a spiroergometrickými systémy
Název Dostupnost Velikost
PDFProhlaseni_o_shode_LODE_20210525pdf Dostupné pouze pro přihlášené uživatele. 5.2 MB
PDFProduktový katalog COMPEK MEDICAL SERVICES, s.r.o. (2021, CZ) Dostupné pro všechny uživatele. 37 MB
PDFProduktový list - NOVÝ Ergometr Lode Excalibur Sport Dostupné pro všechny uživatele. 1.7 MB
PDFNávod k použití ergometr Excalibur Sport Dostupné pouze pro přihlášené uživatele. 8.9 MB

Video

Lode Excalibur Sport - unikátní ergometr pro zátěžové testy sportovců se zátěží až 3 000 W

Lode Ergometr Excalibur Sport - Wingate test

Ergometr Lode Excalibur Sport, nový model

Vložení komentáře

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.