Software Lode Ergometry Manager - LEM 10

Software Lode Ergometry Manager - LEM 10
Všestranná správa dat a ergometrů
Lode Ergometry Manager (LEM) je softwarový balíček používaný pro ovládání ergometrů Lode a monitorování ergometrických parametrů testovaného paciena. Tento software umožňuje operátorovi programovat protokoly, řídit ergometry, vizualizovat, ukládat a analyzovat data ergometrie a tisknout přizpůsobené zprávy ve formátu PDF. Celosvětově používané protokoly pro jízdní kola a běžecký pás jsou standardně předprogramovány. Program také poskytuje databázi pacientů a možnost připojení k serveru SQL nebo nemocničnímu informačnímu systému (HIS) pomocí HL7. LEM 10 je také zpětně kompatibilní s předchozími verzemi, což vám umožňuje snadno importovat a používat existující databázi. Tento software byl vyvinut a testován podle zásad Lode o přesnosti, trvanlivosti a spolehlivosti. Správce Lode Ergometry Manager lze rozšířit o různé moduly, každý se svými specifickými funkcemi a vizualizacemi. Lode Ergometry Manager lze použít pro testování a výcvik v několika rehabilitačních prostředích, sportovním lékařství, fyzioterapii a ve výzkumných prostředích. Pro připojení k našim ergometrům Lode budete muset objednat síťový připojovací kabel. Před upgradem na LEM 10 se také ujistěte, že váš ergometr má nainstalován nejnovější firmware. Váš distributor vám může pomoci.
NA OBJEDNÁVKU
objednací kód:
708-605
výrobce:
Lode B.V.

Software Lode Ergometry Manager - LEM 10

Všestranná správa dat a ergometrů
Lode Ergometry Manager (LEM) je softwarový balíček používaný pro ovládání ergometrů Lode a monitorování ergometrických parametrů testovaného paciena. Tento software umožňuje operátorovi programovat protokoly, řídit ergometry, vizualizovat, ukládat a analyzovat data ergometrie a tisknout přizpůsobené zprávy ve formátu PDF. Celosvětově používané protokoly pro jízdní kola a běžecký pás jsou standardně předprogramovány. Program také poskytuje databázi pacientů a možnost připojení k serveru SQL nebo nemocničnímu informačnímu systému (HIS) pomocí HL7.

LEM 10 je také zpětně kompatibilní s předchozími verzemi, což vám umožňuje snadno importovat a používat existující databázi. Tento software byl vyvinut a testován podle zásad Lode o přesnosti, trvanlivosti a spolehlivosti. Správce Lode Ergometry Manager lze rozšířit o různé moduly, každý se svými specifickými funkcemi a vizualizacemi. Lode Ergometry Manager lze použít pro testování a výcvik v několika rehabilitačních prostředích, sportovním lékařství, fyzioterapii a ve výzkumných prostředích.

Pro připojení k našim ergometrům Lode budete muset objednat síťový připojovací kabel.

Před upgradem na LEM 10 se také ujistěte, že váš ergometr má nainstalován nejnovější firmware. Váš distributor vám může pomoci.
Název Dostupnost Velikost
PDFNávod k použití Lode Ergometry Manager- LEM 10_EN Dostupné pouze pro přihlášené uživatele. 1.4 MB
PDFProduktový list Lode Ergometry Manager- LEM 10_EN Dostupné pro všechny uživatele. 4.5 MB

Vložení komentáře

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.