Modul měření krevního tlaku s EKG trigger

Modul měření krevního tlaku s EKG trigger
Spolehlivé měření tlaku
Modul umožňuje přesné a spolehlivé automatické měření krevního tlaku během zátěžového testu bez narušení pohybovými artefakty. Modul krevního tlaku může být integrován do všech běžně známých a dostupných zátěžovýchEKG zařízení pomocí připojení RS232. To znamená, že měření BP může být zahájeno ze zátěžového testovacího systému EKG a data mohou být automaticky zaznamenána do vytištěné zprávy o pacientovi. Korotkovovy ozvy jsou měřeny během BPM a analyzovány pomocí 3D K-zvukové analýzy. Modul lze objednat pouze v kombinaci s (programovatelnou) řídicí jednotkou 707-302/303.   Poznámka: Chcete-li připojit modul BPM k systému EKG, objednávejte si vždy vlastní sadu BPM, která patří k požadovanému systému EKG. Vlastní balíčky najdete pod příslušenstvím.
NA OBJEDNÁVKU
objednací kód:
707-340
výrobce:
Lode B.V.

Modul měření krevního tlaku s EKG trigger

Spolehlivé měření tlaku
Modul umožňuje přesné a spolehlivé automatické měření krevního tlaku během zátěžového testu bez narušení pohybovými artefakty. Modul krevního tlaku může být integrován do všech běžně známých a dostupných zátěžovýchEKG zařízení pomocí připojení RS232. To znamená, že měření BP může být zahájeno ze zátěžového testovacího systému EKG a data mohou být automaticky zaznamenána do vytištěné zprávy o pacientovi. Korotkovovy ozvy jsou měřeny během BPM a analyzovány pomocí 3D K-zvukové analýzy. Modul lze objednat pouze v kombinaci s (programovatelnou) řídicí jednotkou 707-302/303.
 
Poznámka: Chcete-li připojit modul BPM k systému EKG, objednávejte si vždy vlastní sadu BPM, která patří k požadovanému systému EKG. Vlastní balíčky najdete pod příslušenstvím.

Vložení komentáře

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.