Spirometr SpiroTube Mobile Edition

Doprodej
Spirometr SpiroTube Mobile Edition
Spirometr SpiroTube Mobile Edition
Mobilní spirometr s Bluetooth komunikací
SpiroTube Mobile Edition je bezdrátový spirometr, který prostřednictvím Bluetooth komunikuje s PC, tabletem či chytrým telefonem a tvoří tím kompaktní diagnostickou jednotku. Je velmi lehký, snadno přenositelný. Přístroj je vhodný pro praktické lékaře, kteří rádi využívají nejnovějších technologií. Na mobilním zařízení různých platforem (telefony i tablety) je možno nainstalovat diagnostický software a na displeji zařízení pak sledovat v on-line přenosu průběh vyšetření. Všechny základní parametry jsou na displeji zobrazeny v grafické a tabulkové formě. Díky vysoce kvalitním snímačům a vyhodnocovacím algoritmům poskytuje vysokou přesnost měření. Použitá technologie měření a konstrukce přístroje garantuje velmi rychlou a nenáročnou obsluhu. Základní charakteristika: • ultrazvukový princip snímání s vysokou přesností měření • automatická rychlá kalibrace před každým měřením • propojení s telefony, tablety i počítači • vyhodnocovací SW s on-line přenosem a vyhodnocení • vhodný pro screening astma a CHOPN • unikátní způsob dezinfekce • snadné a rychlé provedení dezinfekce • nízké náklady za antibakteriální filtry a ostatní spotřební materiál Spirometr SpiroTube Mobile Edition je oboustranně propojen s hlavními ambulantními programy PC DOKTOR®, AMICUS®, Medicus, SmartMEDIX®, Medicalc, AIS a dalšími... Výrazně tak zjednodušuje a zefektivňuje práci v ambulanci či klinice. U tohoto produktu je naše společnost autorizována provádět zákonem předepsané kontroly: 1× 2 roky – bezpečnostně-technická kontrola (zákon č. 375/2022 Sb.)
SKLADEM 1 ks
objednací kód:
701-002
výrobce:
THOR Laboratories KFT.

Spirometr SpiroTube Mobile Edition

Mobilní spirometr s Bluetooth komunikací
SpiroTube Mobile Edition je bezdrátový spirometr, který prostřednictvím Bluetooth komunikuje s PC, tabletem či chytrým telefonem a tvoří tím kompaktní diagnostickou jednotku. Je velmi lehký, snadno přenositelný. Přístroj je vhodný pro praktické lékaře, kteří rádi využívají nejnovějších technologií. Na mobilním zařízení různých platforem (telefony i tablety) je možno nainstalovat diagnostický software a na displeji zařízení pak sledovat v on-line přenosu průběh vyšetření. Všechny základní parametry jsou na displeji zobrazeny v grafické a tabulkové formě. Díky vysoce kvalitním snímačům a vyhodnocovacím algoritmům poskytuje vysokou přesnost měření. Použitá technologie měření a konstrukce přístroje garantuje velmi rychlou a nenáročnou obsluhu.

Základní charakteristika:
• ultrazvukový princip snímání s vysokou přesností měření
• automatická rychlá kalibrace před každým měřením
• propojení s telefony, tablety i počítači
• vyhodnocovací SW s on-line přenosem a vyhodnocení
• vhodný pro screening astma a CHOPN
• unikátní způsob dezinfekce
• snadné a rychlé provedení dezinfekce
• nízké náklady za antibakteriální filtry a ostatní spotřební materiál

Spirometr SpiroTube Mobile Edition je oboustranně propojen s hlavními ambulantními programy PC DOKTOR®, AMICUS®, Medicus, SmartMEDIX®, Medicalc, AIS a dalšími... Výrazně tak zjednodušuje a zefektivňuje práci v ambulanci či klinice.

U tohoto produktu je naše společnost autorizována provádět zákonem předepsané kontroly:
1× 2 roky – bezpečnostně-technická kontrola (zákon č. 375/2022 Sb.)
Název Dostupnost Velikost
PDFProduktový katalog COMPEK MEDICAL SERVICES, s.r.o. (2021, CZ) Dostupné pro všechny uživatele. 37 MB
PDFProduktový list spirometr SpiroTube ME Dostupné pro všechny uživatele. 878.8 kB
PDFProhlášení o shodě spirometr SpiroTube ME Dostupné pouze pro přihlášené uživatele. 213.6 kB
PDFNávod k použití pro spirometr SpiroTube ME Dostupné pouze pro přihlášené uživatele. 1.1 MB

Obsah dodávky

Sklad. kód Počet Název
701-052 1x Spirometr SpiroTube ME, UZ spirometr, USB/Bluetooth
701-201 1x ThorSoft, spirometrický program pro PC
701-133 1x Nabíječka pro spirometry Thor/USCOM, USB, 5V/1A
260-702 1x USB kabel, mini USB-UBS, Thor/USCOM, 2m
787-102i 1x Antibakteriální filtr, 30.9mm, kruhový náústek

Vložení komentáře

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.