Spirometr SpiroTube Mobile Edition

Doprodej
Spirometr SpiroTube Mobile Edition
Spirometr SpiroTube Mobile Edition
Mobilní spirometr s Bluetooth komunikací
SpiroTube Mobile Edition je bezdrátový spirometr, který prostřednictvím Bluetooth komunikuje s PC, tabletem či chytrým telefonem a tvoří tím kompaktní diagnostickou jednotku. Je velmi lehký, snadno přenositelný. Přístroj je vhodný pro praktické lékaře, kteří rádi využívají nejnovějších technologií. Na mobilním zařízení různých platforem (telefony i tablety) je možno nainstalovat diagnostický software a na displeji zařízení pak sledovat v on-line přenosu průběh vyšetření. Všechny základní parametry jsou na displeji zobrazeny v grafické a tabulkové formě. Díky vysoce kvalitním snímačům a vyhodnocovacím algoritmům poskytuje vysokou přesnost měření. Použitá technologie měření a konstrukce přístroje garantuje velmi rychlou a nenáročnou obsluhu. Základní charakteristika: • ultrazvukový princip snímání s vysokou přesností měření • automatická rychlá kalibrace před každým měřením • propojení s telefony, tablety i počítači • vyhodnocovací SW s on-line přenosem a vyhodnocení • vhodný pro screening astma a CHOPN • unikátní způsob dezinfekce • snadné a rychlé provedení dezinfekce • nízké náklady za antibakteriální filtry a ostatní spotřební materiál Spirometr SpiroTube Mobile Edition je oboustranně propojen s hlavními ambulantními programy PC DOKTOR®, AMICUS®, Medicus, SmartMEDIX®, WinMedicalc, AIS a dalšími... Výrazně tak zjednodušuje a zefektivňuje práci v ambulanci či klinice. U tohoto produktu je naše společnost autorizována provádět zákonem předepsanou kontrolu: - 1x 2 roky - bezpečnostně - technická kontrola (zákon č. 268/2014 Sb.)
SKLADEM 1 ks
objednací kód:
701-002
výrobce:
THOR Laboratories KFT.

Spirometr SpiroTube Mobile Edition

Mobilní spirometr s Bluetooth komunikací
SpiroTube Mobile Edition je bezdrátový spirometr, který prostřednictvím Bluetooth komunikuje s PC, tabletem či chytrým telefonem a tvoří tím kompaktní diagnostickou jednotku. Je velmi lehký, snadno přenositelný. Přístroj je vhodný pro praktické lékaře, kteří rádi využívají nejnovějších technologií. Na mobilním zařízení různých platforem (telefony i tablety) je možno nainstalovat diagnostický software a na displeji zařízení pak sledovat v on-line přenosu průběh vyšetření. Všechny základní parametry jsou na displeji zobrazeny v grafické a tabulkové formě. Díky vysoce kvalitním snímačům a vyhodnocovacím algoritmům poskytuje vysokou přesnost měření. Použitá technologie měření a konstrukce přístroje garantuje velmi rychlou a nenáročnou obsluhu.

Základní charakteristika:
• ultrazvukový princip snímání s vysokou přesností měření
• automatická rychlá kalibrace před každým měřením
• propojení s telefony, tablety i počítači
• vyhodnocovací SW s on-line přenosem a vyhodnocení
• vhodný pro screening astma a CHOPN
• unikátní způsob dezinfekce
• snadné a rychlé provedení dezinfekce
• nízké náklady za antibakteriální filtry a ostatní spotřební materiál

Spirometr SpiroTube Mobile Edition je oboustranně propojen s hlavními ambulantními programy PC DOKTOR®, AMICUS®, Medicus, SmartMEDIX®, WinMedicalc, AIS a dalšími... Výrazně tak zjednodušuje a zefektivňuje práci v ambulanci či klinice.

U tohoto produktu je naše společnost autorizována provádět zákonem předepsanou kontrolu:
- 1x 2 roky - bezpečnostně - technická kontrola (zákon č. 268/2014 Sb.)
Druh Název
Produktový list Produktový list spirometr SpiroTube ME
Prohlášení o shodě Prohlášení o shodě spirometr SpiroTube ME
Návod k použití Návod k použití pro spirometr SpiroTube ME

Obsah dodávky

Sklad. kód Počet Název
701-052 1x Spirometr SpiroTube ME, UZ spirometr, USB/Bluetooth
701-201 1x ThorSoft, spirometrický program pro PC
701-133 1x Nabíječka pro spirometry Thor/USCOM, USB, 5V/1A
260-702 1x USB kabel, mini USB-UBS, Thor/USCOM, 2m
787-001 1x Nosní klip
787-101 1x Antibakteriální filtr, 30.9 mm, s eliptickým náustkem pro spirometry Uscom/Thor
787-102 1x Antibakteriální filtr, 30.9mm, s kónickým náustkem pro spirometry Uscom/Thor

Vložení komentáře

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.